Музеї на Новий рік 2017 безкоштовно в Москві: куди піти на новорічні канікули?

Музеї на Новий рік 2017 безкоштовно в Москві: куди піти на новорічні канікули?До новорічних канікул залишилося ще 3 місяці — жовтень, листопад і грудень. Час летить швидше, ніж здається — вже зовсім скоро настане Новий 2017 рік, і сірі будні перетворяться в нескінченне веселощі.

Тільки уявіть, ви — за столом з десятками видів смачних страв, поруч стоїть новорічна ялинка світяться в гірляндах, а за вікном іде лапатий сніг. Ви тільки що зустріли Новий рік, а попереду ще два тижні відпочинку. Вже знаєте, що будете робити? Добре, давайте придумувати розвага разом.

Деякі люди люблять всі канікули лежати на дивані і дивитися новорічні фільми. Якщо ви з їх числа, то вставайте, одягайтеся, виходите з дому і відвідайте музеї на Новий Рік 2017. Безкоштовно можна сходити і на деякі виставки. Таке проведення часу не тільки цікаво, але і корисно. А відпочити вдома ще встигнете.

Багато музеїв Москви на Новий рік 2017 безкоштовно пропонують вхід. Інші міста не відстають – їх мешканці теж поринуть в історію, мистецтво і науку. Щоб надихнути вас на продуктивний і успішний рік, ми зібрали список місць у столиці, які варто відвідати в пізнавальних цілях. Тут ви зарядитесь енергією на весь рік і приємно проведете час.

Чому варто сходити в музеї на Новий рік 2017 безкоштовно?

В робочі дні деколи не вистачає часу на проведення часу з сім’єю, а на походи в театри, музеї та на виставки — поготів. Такий довгоочікуваний відпочинок під час новорічних свят – прекрасна можливість надолужити згаяне. Музеї Москви проводять благодійну акцію, тому ви зможете прийти і подивитися на експонати без придбання квитка.

Вільний вхід установи встановлять з 2 по 13 або 15 січня (залежно від музею). У 2016 році в акції брало участь близько 86 установ. Точна кількість таких музеїв в 2017 році ще не відомо.

Такі умови ввів Департамент культури Москви. За ініціативою організації тепер всі музеї будуть відкривати гостям двері кожну третю неділю місяця і на День Міста. Департамент сподівається популяризувати музеї та привернути до них увагу молоді.

Варто відзначити, що безкоштовно можна оглянути лише головну експозицію музеїв. За відвідування інших виставок та участь у святкових програмах доведеться платити.

Список музеїв

Які відвідати музеї на новорічні канікули 2017 безкоштовно? Точне число і назви музеїв з вільним входом ще невідомі. Залишаємо табличку, яка допоможе вибрати потрібний музей і подивитися на умови його відвідування на офіційному сайті. Всі установи ми розділили на зручні категорії:

 

Категорія музеїв
Назва музею

Поетичні музеї (музики і літератури)
Меморіальна квартира Андрія Білого

Державний музей А. С. Пушкіна

Державний культурний центр-музей В. С. Висоцького

Державний музей Ст. В. Маяковського

Музей В. С. Тургенєва

Музей Михайла Булгакова

Музей С. А. Єсеніна

Державний меморіальний музей А. Н. Скрябіна

Меморіальна квартира А. С. Пушкіна

Будинок-музей Марини Цвєтаєвої

Художні музеї
Музей російського лубка і наївного мистецтва

Московський музей сучасного мистецтва

Картинна галерея В. С. Глазунова

МВО «Манеж»

Музейно-виставковий центр «Робітник і Колгоспниця»

Виставковий зал «Будиночок Чехова»

Історичні музеї
Музей історії ГУЛАГа

Державний музей оборони Москви

Музей історії «Лефортово»

Музей космонавтики

Музей археології Москви

Музей «Будинок на набережній»

Музейний комплекс «Історія танка Т-34»

Музей російської гармоніки

Музеї природничих наук
Державний Дарвінівський музей

Державний музей — гуманітарний центр «Подолання» їм. Н.А.Островського

Державний Біологічний музей ім. К. А. Тімірязєва

Будинок російського зарубіжжя ім. Олександра Солженіцина

Садиби та музеї-заповідники
Музей-садиба М.А. Дурасова «Любліно»

Музей-садиба «Ізмайлово»

Музей історії «Лефортово»

Державний музей кераміки «Садиба Кусково»

Музей російської садибної культури «Садиба князів Голіциних «Влахернское-Кузьминки»

Музей-заповідник садиба Коломенське

Музей-заповідник ” Царицино