Молодик в липні 2016 року настане 4 числа

Молодик — це особливий період в астрології. В цей час хоч супутник і не видно на небосхилі, але він продовжує впливати на землю, і зокрема на людей.

Вплив на людину

Деякий період до і після, а також під час молодика, у людей спостерігається погіршення настрою і здоров’я, вони стають забудькуватими, з’являється дратівливість або перші ознаки депресії. В цей час необхідно уникати прийняття важливих рішень, що здатні вплинути на майбутнє. Не можна вступати в конфлікти з начальством або родичами — вони не пробачать такої агресії. Дуже часто пари розходяться саме під час молодого місяця, так що і в спілкуванні зі своєю другою половинкою потрібно бути терплячим і спокійним.

Молодик в липні 2016 року настане 4 числа

Чоловіки в цей період більш агресивні, незговірливі, частіше встряють у конфліктні ситуації. Просити про послуги у цей день не варто — відповідь буде негативним. Жінки ж у час молодого місяця страждають від смутку і апатії, і здатні на довгий період затамувати в своєму серці образу.

Молодик в липні 2016 року настане 4 числа

За статистикою в молодика частіше трапляються серцеві напади, інсульти, інфаркти та загострення хронічних хвороб. Тому варто потурбуватися і про своє здоров’я — не перегріватися або переохолоджуватися, вживати побільше вітамінів і частіше дихати свіжим повітрям. Якщо бути обережним, то під час молодика можна поліпшити своє здоров’я на майбутнє, дотримуючись режими сну і харчування.

Зазвичай на 2-й день після «оновлення» місяця ситуація починає налагоджуватися, і поліпшується до настання повного місяця.

Коли буде новий місяць в липні

Молодик в липні 2016 року настане вночі 4-го числа. Місяць буде перебувати в знаку Рак.

Астрологи стверджують, що в цей день потрібно займатися монотонною роботою — вона буде успішною як ніколи. Також успішні в цей період будуть справи, пов’язані з юриспруденцією — приміром, суди.

А от давати в борг у молодика не варто — грошей назад можна не дочекатися. Влазити в кредити і позичати гроші теж не рекомендується — їх буде дуже складно віддавати.

Молодик в липні 2016 року настане 4 числа

Особливу увагу треба приділити емоційного стану. Депресія, злість, бажання скандалити, обман — все це буде супроводжувати молодик в липні 2016 року. Коли місяць почне рости, негативний вплив її буде спадати і поліпшуватися з кожним днем до повного місяця, що настане 20-го липня.

Стрижка в молодика, 4 липня

В цей день волосся будуть дуже неслухняним і не піддадуться нормальної укладанні. Якщо підстригти волосся в цей день, то це додасть вам рішучості і твердості, однак якщо з-за вашого характеру існують якісь проблеми у взаєминах, то стрижку краще перенести.

Молодик в липні 2016 року настане 4 числа

Фарбувати волосся в цей день теж не рекомендується — можливі проблеми у фінансовій сфері.

Весілля 4-го липня 2016 року

Цей день за календарем — понеділок. Але весілля не варто проводити не тільки з-за цього: союзи в такий період будуть недовговічні і супроводжуються безліччю проблем.

Роботи в городі в період молодого місяця

Молодик в липні 2016 року настане 4 числа

Цим літнім днем можна займатися роботою в саду. Сприятливий цей період виявиться для того, щоб замочувати насіння, висаджувати декоративні листяні рослини, підгодовувати і обрізати рослини, а також консервувати або сушити плоди на зиму. Сіяти і садити овочі і фрукти в цей час не рекомендується.

Чим зайнятися 4 липня 2016 року

Нічим серйозним у цей день краще не займатися — все піде шкереберть. Не варто будувати та реалізувати плани — вони можуть виявитися провальними.

Переговори теж не пройдуть успішно з-за підвищеної дратівливості в цей період.

Молодик в липні 2016 року настане 4 числа

Виправити те, що ви «накосячили» в цей день не вийде ще довгий час. Так що краще зайнятися собою: відпочити, набратися сил, почитати книгу, прогулятися. Але ось велопрогулянку краще відкласти — 4 липня 2016 року можливе отримання травм із-за неуважності.

Молодик завжди досить складний період, а в липні 2016 року все складеться ще гірше. Основна проблема, що буде супроводжувати вас весь день — ненормальні емоційні реакції, агресія, злість, конфліктність, роздратованість. Всі справи, рішення практично у всіх сферах краще відкласти на кілька днів вперед.

Особливо потрібно бути терплячим по відношенню до близьких, так як їх можна сильно образити.

А взагалі, найголовніше — це самоналаштування. Чим більше позитиву ви принесете себе і оточуючих в цей день, тим легше буде далі.


Резюме:
У молодика люди стають дратівливими, забудькуватими.
Молодик в липні 2016 року настане 4 числа.
Не плануйте на цей день важливих справ.

Розкажіть про нас друзям: