Модні туфлі 2016

Модні туфлі 2016

Якщо ви є модницею, то ви повинні знати, що якщо підібрати правильні туфлі, то вони створять чудеса – зроблять фігуру стрункою, подовжують ніжки, а хода буде привабливою і спокусливою. Як вже стало всім відомо – туфлі на шпильці — це невід’ємна частина жіночого гардеробу. Вони обов’язково повинні бути у кожної дівчини.

Жіночі ніжки може зробити сексуальними тільки шпилька. Можливо, саме із-за цієї гідності туфельки знаходяться в топі кожен рік. І сезон 2016 року не є винятком. Дизайнери намагаються як можна частіше міняти стиль і колір цього взуття.

Туфлі-човники прийшли до нас ще з 50-х років. З тих самих пір це універсальна модель міцно зайняла свої перші позиції серед модних туфель. І це не можна назвати випадковістю, адже витончені човники чудово виглядають на всіх ніжках і гармонійно доповнюють кожний стильний образ. У наступному сезоні їх теж пропонують носити сучасні дизайнери. Човники можуть бути як на високому каблуці, так і на низькому. Які, до речі, з’явилися в свій час завдяки легендарної Коко Шанель.

Великою популярністю користуються туфлі на низькому ходу. Адже вони дуже зручні. У таких моделях поєднується комфорт і елегантність, жіночі ніжки завжди виглядають привабливо і стильно. А також при цьому дівчата не відчувають втому, про яку справжні модниці не люблять говорити вголос.

У 2016 році модними туфлями будуть вважатися туфлі з загостреним носком. Коли-то така взуття вже втрачала свої позиції, але в 2016 році ця модель повертається на світові модні подіуми. Такі туфлі особливо чудово будуть виглядати на невеликих ніжках. А якщо у вас ступні побільше, то необхідно підбирати їх обережно. Приміряти дану взуття пропонують — Miu Miu, Thakoon, Prada, Louis Vuitton, і Vivienne Westwood.

Великою популярністю у модниць користуються туфлі із закритим носком і відкритою п’ятою. У подібній взуття ніжка виглядає привабливо і кокетливо. Саме на такі туфельки пропонують модницям звернути увагу. Вони будуть дуже популярні в сезоні осінь-зима 2016 року. Також в 2016 році будуть модними туфлі з широким каблуком.

Вони вже були популярними і залишаються ними до цих пір. Також не варто думати, що такий каблук зробить вашу ніжку більш великої, а ходу важче. Це велика помилка. Вам краще придивитися до моделей, які пропонують гуру високої моди і зрозуміти, що все зовсім не так.