Модні тенденції весна літо 2016

Модні тенденції весна літо 2016

Скоро буде сезон 2016, а значить, хочеться вже побачити, що нас чекає в цьому році весняному і літньому сезоні. Сто відсотків дизайнери ще й половини не договорюють, але деякі факти вже стали відомі. Так що давайте подивимося, чим нас здивують гуру моди і великі стилісти.

У 2016 році в тренді буде синій колір. Тут можуть бути будь-які відтінки – насичений синій відтінок військово-морської форми, колір поношених джинсів і так далі. Напевно, дизайнерів надихала весь спектр нічного моря і неба над ним. Але вийшло дуже красиво, якщо подивитися на моделі, представлені на подіумах.

Червоні кольори продовжують займати почесні місця в топі. Їх можна побачити у всіх списках весняно-літньої колекції. Тільки от червоний вже давно не використовується як синонім ніжності. Тепер він виглядає вкрай драматично і навіть з деякою боку – готично. Криваво-червоні відтінки будуть весь 2016 рік у моді. Так що сміливо можете починати закуповувати різні кольорові гами.

Як не дивно, а от металеві ґудзики, колір хакі, галіфе, бомбери і інші характерні риси стилю мілітарі виходить на подіум в 2016 році. І не варто думати, що такі речі будуть погано на вас виглядати або ж взагалі зроблять з вас чоловіка. Військові речі, як елегантне пальто з шовкових суконь або замші підкреслить вашу жіночність і серйозність.

Одяг з деніму теж завойовує популярність. Вже який сезон поспіль вона не сходить з подіумів. Але от тільки джинсові комплекти — це не набір з нудних стандартних курток і джинсів. Дизайнери пропонують нам ускладнення і хочуть подарувати нам джинсові комбінезони, лаконічні костюми та брюки-кюлоти без зайвих деталей.

Далі в списку весняно-літнього сезону йде клітина. Клітку віші можна асоціювати з Бріджит Бардо. Тільки уявіть собі – баварський нераціональний костюм і стиль кантрі. Тільки тепер це буде виглядати більш благородно: влітку в 2016 році ми зможемо надіти картаті міді-сукні, спідниці олівці і навіть вечірні сукні в підлогу. І все це буде з клітки.

Ніхто не відміняв маленького білого плаття. Адже на засмаглому тілі білий колір виглядає куди ефективніше. На будь-який смак дизайнери пропонують свої варіанти – від коктейльних суконь з шиття і мережива вкрай сміливої довжини до лаконічних моделей прямого крою без декору.

Шкіряне пальто буде виглядати доречним навесні. Вони будуть без акцентованою талії і зроблять наближення сезону 2016 ще більш приємними. Варто сказати окремо дякую за чудові відтінки, в яких були представлені пальто. Вибрати звичайно ж, буде не просто.