Модні сумки 2016

Модні сумки 2016

Складно собі уявити такі пори року зима і осінь без хутра. У гардеробі повинен бути хоч якийсь хутряний елемент. І якщо у чому шубки служать практичним цілям, то сумочки будуть виключно як естетичний характер. Дизайнерів цей факт не турбував, і вони вирішили використовувати хутряну обробку на своїх сумочках. Кольори хутра можуть бути абсолютно різноманітними, натуральні чи ні. Фактура теж різна, але зазвичай зустрічаються пухнаті примірники, до яких навіть ручки з хутра.

Якщо ви ведете активний спосіб життя, то вам сподобаються сумочки через плече або сумки на поясі. Ця сумка звільнить руки, так що ви можете на ходу пити каву і одночасно відповідати на повідомлення. Варіацій можна зустріти дуже багато, і це дозволить підібрати що-небудь на свій смак. Маленькі, великі або середні. З тонкими кріпленнями на поясі або з широкою ручкою-лямкою. Сумки можуть бути зроблені із замші, шкіри і інших матеріалів. Також є в деяких брендах такі як сумки сумки-гаманці на поясі. Це цілком оригінально і зручно.

З сезону в сезон приходить тренд сумок зі шкіри рептилій. Адже не можна знайти заміну такого матеріалу, як зі шкіри крокодила або змії. Багато брендів займаються саме таким стилем сумок. Вони ні за що не відмовляться розкішних сумок з рептилій у своїх колекціях. Але у кожного автора є щось своє. Наприклад, Miu Miu є великі сумки з ручками-ланцюжками, в той час як і Proenza можна знайти великі рюкзаки для подорожей. Якщо говорити про колір і форму, то рішення в основному привабливі і яскраві.

У 2016 році будуть дуже популярні сумки-паралелепіпеди. Всі дизайнери особливо старанно підійшли до цих форм сумочок. Геометрично правильні, з загостреними кутами сумки стали одним з плодів цих старань. Також можна зустріти сумки-квадрати. Серед таких сумок можна виділити зовсім мініатюрні, з короткими ручками та розкішним декором.

Також є сумки і значних розмірів, які нагадують улюблені валізки з косметикою. Не варто відразу вдаватися в суть того, наскільки вони зручні. Адже кожен вибирає саме своє і такий варіант, кому-то так сподобається.

Сумки з оксамитом теж будуть не менш популярні в 2016 році. Вони відмінно підходять для весняно-літнього сезону. Колись це була мода 70-х. і тепер вона дійшла і до нас. Сумка буде яка оздоблює і довга, кілька шаром і надає динаміки. Так що якщо у вас в гардеробі немає жодної сукні, топа або взуття з бахромою, то ви можете звернути увагу на сумки.