Модні сукні фото 2016

Модні сукні фото 2016

У гардеробі кожної дівчини, напевно, більше всього джинсів і брюк, ніж суконь. Але не можна ж уникати таких романтичних і сексуальних речей. Модні сукні теж можуть бути практичними і зручними. Особливо в зимовий і весняний час року.

Дизайнери кожен рік намагаються змайструвати нові моделі та ескізи, щоб потім нас радувати. Палітра суконь теж широка. Прихильниці такого одягу можуть знайти як екстравагантні і строкаті вбрання, так і більш стримані моделі. Якщо ви вибрали плаття, замість джинсів – то це безпомилкова стратегія сучасної і красивої жінки.

Якщо подивитися на загальні тенденції, то сміливо можна заявити, що в тренді 2016 року буде незвичайне і яскраве. В першу чергу обігруються достоїнства фігури за допомогою крою. Мова йде про різноманітних вытачках, складках, защипах і вирізах. Так само варто звернути увагу на незвичайні контрастні вставки, моделюючі необхідні пропорції і обриси силуету.

Навмисна простота деяких моделей модних суконь з лишком може компенсуватися завдяки оригінальним і складним аксесуарів. У наступаючому сезоні активно дизайнери вирішили використовувати і з’єднати в одній моделі деталі простоти геометричної форми під різними кутами. Їм вдається за допомогою даного способу домагатися воістину шикарних результатів.

Улюбленою темою нового сезону 2016 можна назвати геометрію. Треба тільки звернути увагу на достаток складних принтів. Деяким може здатися що це відгомони яскравих і бурхливих шістдесятих, а іноді згадуються візерунки, які ми бачили в дитинстві в окулярі калейдоскопа. Фантазія художника від моди може показати світові іноді фантастичні та об’ємні шаблони з ефектом 3D.

В деяких виробах моделі можуть з’єднати візерунки найрізноманітнішої спрямованості. Микси з ніжного квіткового мережива і суворої клітини – далеко не самий екстравагантний варіант, який можна було б зустріти на подіумі.

Ще один важливий прийом — це колір. Іноді він навіть не потребує додаткових прикрас. Актуальними будуть однотонні сукні різних кольорів: смарагдового, густого відтінку фуксії, лавандового, аквамаринового або темного болотного. Також ви можете підібрати відтінок, який більше підходить кольором вашої шкіри – насичений винний, королівський синій, хвойний, яскравий кораловий або винний.

Якщо вам подобаються незвичайні і складні рішення, то вам теж буде чим похизуватися. Адже серед суконь є колосальний вибір. Вставки з ажуру, складні принти, легка прозора тканина і навіть чарівні і милі деталі. Ви зможете побачити аплікації, орнаменти і багато іншого на вишуканих сукнях.