Модні стрижки на довге волосся 2016

Модні стрижки на довге волосся 2016

Довге волосся з року в рік утримують у світовій перукарні моді першість. Адже чого з ними тільки не зробиш, ідей просто мільйон. І тим більше що на довгі локони можна робити найвіртуозніші і складні не тільки стрижки, але і зачіски. Коли стиліст бачить довге волосся, то у нього з’являється невичерпне кількість ідей.

Каскадні стрижки завжди були стильними, ефектними, динамічними, що обрамляють обличчя водоспадом. Каскадна стрижка на довгому волоссі в 2016 році може бути з довгою косою чубчиком або прямий чубчиком. Інтенсивність та вид каскадної чубчика може бути також різним. Все залежить тільки від вашого типу особи і фантазії стиліста. Якщо ви вирішили зробити каскадну стрижку, то волосся при цьому повинні бути у відмінній формі.

Волосся треба весь час підтримувати в здоровому та доглянутому стані. Також регулярно треба позбавлятися від посічених і сухих кінчиків. Якщо ви хочете досягти обсягу, то варіантом може бути багатошарові каскадні стрижки. Тонким волоссю каскад додасть глибину, пишність. Для густого волосся каскад просто незамінний. Але якщо у вас кучеряве волосся, то тоді каскадна стрижка може виявитися складною, а потім і зовсім її не буде помітно.

Для довгого волосся добре підходять стрижки з чубчиком. Якщо чубчик коротка і набагато вище брів, то вона додасть погляду деяку наївність і відкритість. Тоді образ стане більш свіжим і юним. Одночасно чубчик може надати образу пікантний шарм, якщо правильно підібрати одяг і косметику.

Чубчик до рівня брів або трохи вище вважається самим класичним і традиційним варіантом. Якщо ви хочете привернути увагу до очей, то тут вам допоможе довга чубчик, що закриває брови. Густа чубчик нижче брів може бути зроблена тупим зрізом. Це буде популярно в 2016 році.

Багатоярусні стрижки на довгому волоссі виглядають просто карколомно. Їх зазвичай роблять лише впевнені в собі дівчини. Верхній ярус може бути зроблений у вигляді стрижки боб або каре. Або ж зробити рвану і градуйовану стрижку. Багаторівневі стрижки з чіткими геометричними контурами найбільш виграшно виглядають тоді, коли волосся прямі і ідеально гладкі.

Асиметрія завжди була несподіваним елементом, який приковує погляди. Такий образ виділить вас з натовпу і додасть особливий настрій. Асиметрія може вправлені будь-яку стрижку унікальною і ультрамодного.