Модні стрижки 2016 на короткі волосся фото

Модні стрижки 2016 на короткі волосся фото

Копіткою працею треба назвати створення стильного і сучасного способу. Звичайно ж стрижка це одна з найбільш важливих деталей. Найскладніше, підібрати правильну стрижку та зачіску, щоб вона була дівчині до лиця.

З першого погляду можна сказати що в області перукарського мистецтва тренди не змінюються. В моді завжди оригінальні короткі стрижки або ж для укладання довгого волосся. Але кожен новий сезон все одно вносить невеликі корективи в давно забуті або відомі стрижки і зачіски.

Сезон 2016 стане справжньою радістю для тих дівчат, які люблять стригтися коротко, але не любить витрачати свій час на тривалу і ретельну укладання. Буквально всіх видів коротких стрижок стилісти дають добро, головне, щоб не було ніякої прилизанности і гладкості. Недбалі пір’ячко, завзяті вихори або лагідні завитки з хвилями будуть основою модного образу в 2016 році. Головне тут не треба витрачати особливих зусиль. Щоб коротку стрижку стильно укласти, потрібно просто висушити волосся феном, а потім створити пальцями скуйовджену текстуру. Або ж можна дати волоссю висохнути по собі.

Піксі, короткий боб або каре з асиметричною чубчиком теж будуть модними стрижками в 2016 році. Від них варто відштовхуватися всім дівчатам, які не просто зважилися оновити зачіску, а змінити імідж і значно скоротити довжину пасом. До розвитку стилю унісекс жінкам у яких короткі стрижки, можуть навіть використовувати характерні чоловічі зачіски. Зачіска а-ля сучасний Елвіс буде вельми актуальною: з короткими скронями і потилицею, але високою і об’ємної чубчиком.

У цієї стрижки також є багато плюсів: традиційно можна укласти довгу чубок набік, або ж підняти у своєрідний пишний кок. Також така зачіска відмінно підходить тим жінкам, у яких пухнасті і кучеряве волосся. Володарки густих і прямих волосся теж можуть робити таку стрижку. Тим більше, що така стрижка зробить образ зовсім не грубим, а додасть витонченості та жіночності.

Відмінно буде виглядати коротка стрижка з чубком. Тільки така стрижка підійде не всім. Якщо ви власниця невеликого чола, то стрижка ще більше зменшить ваше маленьке личко. Можна просто зробити каре з овальними чіткими лініями або прямокутними лініями. Воно буде виглядати ефектно в усіх варіантах. Градуированное каре зараз писк моди.

І ніхто не каже, що воно пропаде в 2016 році. Навпаки, така стрика тільки почала набирати популярність. Тим більше, що її не треба укладати. Досить просто висушити волосся і трохи збити їх руками, або ж нанести трохи воску.