Модні стрижки 2016

Модні стрижки 2016

Модні тенденції ніколи не затримуються надовго. Дуже скоро все нове стає застарілим і замінюється чимось більш цікавим. Але ось що стосується стрижок, тут не так вже й важко встигнути за останніми тенденціями. Вся справа в тому, що існують класичні варіанти, які залишаються в моді завжди, видозмінюється лише форма і додаються, або, навпаки, прибираються додаткові деталі стрижки.

Тим не менш, створення модного і стильного образу це важливий момент, оскільки від стрижки залежить весь ваш зовнішній вигляд. Важливо, щоб стрижка не тільки була в моді і красиво укладена, але також щоб вона підходила під всі ваші риси обличчя – вигідно підкреслювала плюси, і приховувала деякі можливі недоліки.

Сезон осінь-зима 2016 року зможе порадувати тих дівчат, які віддають перевагу стрижки короткі та середньої довжини. Як правило, такі стрижки не вимагають особливо тривалих укладок і нанесення маси фіксуючих засобів. Більшість стилістів і перукарів світу говорять про те, що в моді сьогодні не класичні укладання, щоб без «сучка і задирочки», все гладко і укладено, а, навпаки, недбалість, легка розтріпаність, локони і кучері.

У 2016 році модно робити не добре фіксовані укладання, а досить просто висушити волосся феном після душу. Природний лад в зачісці буде самим правильним варіантом для вас, якщо ви хочете йти в ногу з модою.

Модна стрижка в 2016 році повинна бути злегка або навіть сильно градуйованою, це може бути каскад або драбинка, також злегка безладно укладена. Такий варіант стрижки чудово підійде дівчатам і жінкам, волосся яких середньої довжини. Ця стрижа не вимагає особливого догляду. Головне, доглядати й стежити за здоров’ям волосся – застосовувати різноманітні зміцнюють косметичні засоби і маски, а також важливо вчасно рівняти кінчики і надавати стрижці форму.

Зрозуміло, не варто забувати і про довгому волоссі. Нерозумно заперечувати, що довге волосся завжди були і будуть в моді. Волосся – це прикраса жінки особливо, якщо вони здорові. Варіантів зачісок на довге волосся не дуже багато, це, як правило, класичний рівний зріз кінчиків волосся, або ж теж каскад або драбинка. Для тих, кому не шкода довжини і хочеться провести експеримент, можна виконати градуювання по всій голові, або зробити зачіску «2 в 1». Наприклад, передні пасма зробити під каре, а задні залишити довгими, зробивши плавний перехід від передньої частини до задньої. Буде виглядати дуже ефектно і модно.

Ну і, звичайно ж, не забувайте про локонах і кучерях. Це теж дуже модно і красиво як у нинішньому сезоні, так і в майбутньому.