Модні кольори одягу весна-літо 2016

Для всіх представниць прекрасної статі питання актуальності вже наявної або бажаної одягу стоїть на передових місцях напередодні кожного сезону, в т. ч і сезону весна-літо 2016. Не варто недооцінювати важливість колірної гами для Вашого образу, адже одяг – це не тільки наш зовнішній вигляд, але і мову всього нашого тіла і підсвідомості. У цій статті ми розповімо Вам про модні кольори одягу весна-літо 2016, а також з якими кольорами і відтінками вони будуть краще всього поєднуватися.

Модні кольори одягу весна літо 2016

Холодні тони.

Індиго.
Цей незаяложений, особливий холодний відтінок має благородним характером і стриманістю. Одяг цього кольору, чудово поєднується з багатьма однотонними речами.

Місячний камінь.
Відтінок схожий на колір морської хвилі, але вбирає в себе більше зеленого, бо так актуальне для сезону весна-літо 2016.

Лавандовий.
І його сіруваті відтінки – відмінний вибір не лише для навчання, роботи в офісі і офіційних зустрічей, але навіть як легке коктейльне плаття або свіжий шийну хустку.

Перванш.
Інакше його називає барвінковий. Він чудово грає в текстурах, тому його часто використовують у поєднанні з темними і світлими відтінками синього.

Дивіться відео про те, які будуть модні кольори в сезоні весна-літо 2016:

Теплі тони.

Крем-брюле.
Ніжний, смачний колір. Одяг кольору крем-брюле при правильному крої володіє властивістю витягати фігуру і омолоджувати.

Кораловий.
Цей колір одягу, увійшов в моду ще в минулому сезоні і з-за своїх приємних теплих якостей залишається в тренді і в цьому році.

Бургунді.
Колір хорошого червоного вина, насичений, сміливий, але благородний. В одязі найчастіше використовується в пошитті аксесуарів, але для вечірнього туалету буде чудовим вибором для основного наряду.

Також дивіться: які у сезоні осінь-зима 2015-2016 модні кольори одягу.