Модні чоловічі стрижки 2016

Модні чоловічі стрижки 2016

Для чоловіків, можливо, не так складно підібрати стрижку, як для жінок. Тим не менш, є безліч різних варіантів, які чоловіки могли б приміряти на себе. Не варто думати, що зачіска для чоловіка не важлива. Це така сама деталь образу, як одяг, доглянуті руки, чисто поголене обличчя або акуратна борода красивої форми, що в цьому сезоні також в моді. Стрижка може розповісти про статус чоловіка, про ставлення його до себе, а іноді навіть про те, в якій сфері працює чоловік.

Модна чоловіча стрижка в 2016 році «преппи» буквально може підлаштовуватися під свого власника. Таку стрижку вперше можна було побачити на Кріштіану Роналду, який зробив її з точністю у формі післяопераційних шрамів хлопчика, якому футболіст оплатив лікування. Стрижка дуже акуратно виглядає, і при всій своїй незвичності чудово підійде діловій людині.

Також в 2016 році в моді волосся, зачесане назад. Ця стрижка підходить для чоловіків з довгим волоссям. Звичайно ж, не кожен чоловік зважитися на таку, оскільки вона вимагає особливого догляду, укладання.

Раніше буде в моді стрижка «їжачок». Це комфортна коротка стрижка, яку сьогодні обирає безліч чоловіків. Для такої стрижки довжина волосся повинна бути не більше 1 сантиметра. Така довжина дозволяє змінювати напрямок волосся, укладати її в кілька способів. звичайно ж, можна обходиться і без укладання, це вже як захоче чоловік.

Ще однією модною в 2016 році стрижкою буде «андеркат». Таку стрижку демонструє відомий символ чоловічої моди Девід Бекхем. Для такої стрижки характерна різна довжина волосся. Тобто, це виголені скроні і потилицю, а на верхній частині голови волосся залишаються довше. Така стрижка також може бути укладена по-різному: назад, або набік, також її можна укладати у формі відомого всім «чубчика» або «ірокеза». Також таку стрижку в 2016 році буде дуже модно поєднувати з акуратною бородою або легкої «неголеністю».

Також для нинішньої моди чоловічих стрижок характерні деякі техніки, взяті з жіночої моди, такі, як каскад або сессун. Якщо чоловік – прихильник довгих волосся, то така стрижка буде цікаво виглядати. Такий вибір підходить не всім, важливо, щоб волосся були досить густими і здоровими. Пам’ятайте також, що за ними потрібен ретельний догляд. До того ж, довге волосся підуть не всім. Деякі такі стрижки, приміром, зовсім не підходить під образ ділової людини.