Модне фарбування волосся 2016

Модне фарбування волосся 2016

Чи не першорядне значення для дівчини має колір волосся. Багато панянки стежать за останніми тенденціями в моді та регулярно люблять змінювати відтінки. Деякі не люблять змінювати звичного кольору, який супроводжує їх протягом декількох років. Всіх фанаток натуральних відтінків безумовно порадують тренди 2016 сезону: природні кольори будуть на піку популярності, але головний тренд – доглянуті і здорові волосся. До середини року дана натуральність може ослабнути, а на її місце прийдуть насичені і яскраві відтінки.

Світлих волосся торкнеться незвичайне і оригінальне зміна. На більш прохолодні зміняться теплі відтінки і навіть на холодні зимові: сріблястий або платиновий блонд, а також щведский блонд. У світі моди новинкою для волосся буде відтінок – полуничний блонд. Це холодний колір з красивим рожевим відливом. Такий колір не може мати ягідних або яскравих червоних відтінків. Це буде всього лише рожевий відблиск на локонах.

Для рудого волосся теж є свої модні відтінки. У 2016 році модним буде саме всі відтінки рудого. Це може бути, як натуральний, так і ніби вигорілий на сонці колір, або ж яскраво-вогненний. Особливу увагу треба віддати апельсиновим, соковито манговим і червоно-помаранчевим фарб. Мідні і бронзові кольори стануть не менш модними. Також в моді 2016 будуть темні каштанові відтінки з насиченими золотими і червоними переливами.

Для брюнеток і ввели свої нові і незабутні кольору. Одним з актуальних і вдалих колірних рішень для дівчат з темним волоссям буде шоколадний відтінок, колір трюфеля, який трохи світліше першого. Шоколадна палітра може варіюватися від найтемнішого до кольору молочного шоколаду, які мають цікаві півтони і відливи. Стилісти також відносять до найбільш актуальних кольорів 2016 року – теплі відтінки кориці. Не модними будуть чорні волосся з коричневою основою. Так що такий колір можна легко замінити на актуальний темно-попелястий.

Техніки фарбування, які встигли полюбитися багатьом, теж не втратять своєї популярності: колорування і милирование. Ви можете робити їх допомогою дуже яскраві полуничні кольору і платинові відтінки. Повільний перехід від холодного світлого відтінку блонд до ніжно-рожевого пастельному кольору буде виглядати дуже красиво такий ось повільний перехід.