Мітсубісі Аутлендер 2016 року

Мітсубісі Аутлендер 2016 року

Ось і прийшов час для того, щоб здійснити кардинальні зміни в Мітсубісі Аутлендер. Сама по собі модель відмінна, і, по суті, міняти нічого не потрібно, але час диктує свої умови гри. І ось, дизайнери, конструктори інші фахівці почали думати, вирішувати, що міняти, а то залишити.

І було прийнято однозначне рішення, що піддавати революційним змінам силові установки автомобіля неправильно, тому основні зміни торкнуться саме дизайну. Про них переважно і поговоримо. Оптика, це очі автомобіля, а очі це говорять дзеркало душі.

І тут фахівці підійшли з професіоналізмом. Світлодіодна Оптика, так налаштована, що при попаданні зустрічного автомобіля не засліплює водія. Радіаторна решітка так само замінена на нову. Мета була в двох аспектах, прикрасити автомобіль і збільшити охлаждаемость радіатора.

Бампер трохи підрізали і вийшло дуже красиво, і цим збільшили геометричну прохідність. Інший задній бампер, більше обтічних площин на кузові. В цілому, дизайнери додали автомобілю свій, неповторний імідж. Салон хоча поки і не висвітлюється в пресі, ні тими, хто як шпигун потрапив на перевірку авто у справі, але все ж відомо, що будуть використовуватися всі самі останні технології. Це і система безпеки, і навігація, і комфортне керування автомобілем, яке цілком можливо буде з сенсорним дисплеєм.

У технічному плані є інформація, що цей автомобіль буде мати два електромотора, у яких потужні батареї. Природно це буде все той же бензиновий двигун об’ємом 2 літри, і для прискорення на 100 км, авто потрібно всього 11 секунд.

Якщо говорити про його економічності, то при правильному витраті сили двигуна, 100 кілометрів можна виконати при наявності всього 1,6 літра. Це, напевно, сама економічна машина останнього часу. Звичайно, куди без сучасних моторів. На деяких моделях будуть встановлені мотор V6 об’ємом 3 літри, а також 4-циліндрові мотор у якого 2/2,4 літри.

Цілком логічно, що замість звичного варіатора з’явиться вже сучасна трансмісія SST (2 зчеплення). Хоча в цілому зміни стосуються дизайну, ми бачимо, що все ж в силових агрегатах є деякі зміни. А поки почекаємо, що нам приготувала компанія.