Місячний календар стрижок на травень 2016 року

Травень – теплий місяць, коли так і хочеться змінити зачіску і освіжити свій образ новими нотками. Напередодні літа всі перукарські забиті клієнтами. І якщо чоловіки прагнуть до максимально короткій стрижці, то жінок хвилює фарбування волосся, завивка, і, звичайно, головне питання – відростити або підстригти волосся. Перш ніж записатися до перукаря, корисно буде дізнатися, коли краще стригти волосся в травні 2016 за місячним календарем.

З давніх пір було помічено, що положення небесних тіл впливає на справи і самопочуття людей. Стрижка волосся в несприятливий день може не тільки принести шкоду здоров’ю волосся, але і негативно позначитися на самопочуття і життєвому шляху людини. Основним фактором, який необхідно враховувати, є фаза місяця.

Місячний календар стрижок на травень 2016 року

Стрижка або просте рівняння кінчиків при зростаючому місяці прискорить ріст волосся. Тим, хто прагне відростити довге волосся, це особливо важливо.

Тим же, хто віддає перевагу рідше заходити в перукарні, потрібно звернути увагу на убуваючу фазу місяця. При якій стрижка зміцнює і оздоровлює волосся, але уповільнює їхній ріст.

Щоб не сумніватися, коли краще стригти волосся в травні 2016 року, можна звіритися за місячним календарем.

Підходять для стрижки волосся дні в травні 2016

У травні 2016 фаза зростаючої місяця починається з 7 травня і підходить до кінця 21. У ці дні рівняння кінчиків або чубчика позитивно позначиться на зростанні волосся. Для кардинальної зміни іміджу і перевтілення з довговолосою русалки в бешкетну короткостриженую ельфійка варто звернути увагу на числа з 13 по 18. Важливо відзначити, що 14 та 15 травня стригтися бажано в другій половині дня.

 • 13 травня – особливо сприятливий день для зміни зачіски. Стрижка зробить волосся більш здоровими і пишними, і притягне удачу.
 • 14 травня – день, вдалий для придбання нової зачіски. Завдяки стрижці волосся будуть відростати здоровими і сильними.
 • 15 травня – стрижка в цей день буде особливо вдалим і принесе радість.
 • 16 травня – маніпуляції з волоссям додадуть волоссю довготривалий блиск і здорове сяйво. А також нададуть вплив на загальне самопочуття.
 • 17 травня – вдалий для стрижки день. Нова зачіска обіцяє здоров’я і довголіття.
 • 18 травня – ще один сприятливий для відвідування перукарні день. Стрижка позитивно позначиться на здоров’ї волосся і сприятиме гармонійному взаємодії з оточуючими людьми.

Дні, несприятливі для стрижки волосся у травні 2016

На початку травня і в кінці місяця місяць у спадної фази. Місячний відзначає дні 6, 14-15, 21 і 29 травня, як дні, несприятливі для стрижки. У ці дні краще не планувати відвідування перукарні, якщо звичайно вам важлива швидкість росту волосся. Зате догляд за тілом та депіляція, буде особливо плідна в цей період.

Місячний календар стрижок на травень 2016 року

 • 6 травня – краще відмовитися від відвідування перукарні. Маніпуляції з волоссям може призвести до виникнення труднощів на життєвому шляху.
 • 14 травня – відвідування перукаря може негативно позначитися на густотою волосяного покриву і спричинити випадання волосся.
 • 15 травня – зроблена в цей день зачіска недовго буде радувати своїм виглядом і, можливо, обернеться сухістю волосся січеться кінчиками.
 • 21 травня – стрижка в цей день може обернутися погіршенням стану волосся, а також притягти негативну енергію, яка буде харчуватися вашою життєвою силою.
 • 29 травня – день, вкрай несприятливий для стрижок. Цю процедуру краще відкласти до червня.

Дні, сприятливі для фарбування і завивки

Але не тільки підкаже місячний календар, коли стригти волосся. З його допомогою можна відстежувати сприятливі дати для фарбування і завивки волосся. Ці процедури також взаємопов’язані з місячними фазами.

Місячний календар стрижок на травень 2016 рокуФарбування волосся бажано призначити на періоди 12 — 16 і 24 — 26 травня. Пофарбовані в ці дні волосся надовго збережуть яскравий насичений колір і тривалий час будуть радувати своїм блиском.

Для завивки особливо сприятливими будуть 12, 13 і 16 травня. Оформлені в ці дні локони довго протримаються і майже не принесуть шкоди волоссю. Але і будь-який інший день зростаючої місяця буде сприятливий для завивки.