Місячний календар стрижок на січень 2016 року сприятливі дні

Місячний календар стрижок на січень 2016 року сприятливі дні

Багато жінок сьогодні планують похід в салон краси, згідно з місячним календарем, тому що знають, що фази Місяця мають властивість впливати на ріст і здоров’я волосся.

Отже, як же варто розпланувати січень, щоб постригтися в найсприятливіші дні та з максимальною користю, як для здоров’я волосся, так і для успіхів в особистому житті.

1-2 січня – сприятливі дні для стрижки. У ці дні стрижка не тільки буде добре тримати форму, але і буде сприяти поліпшенню фінансового стану.

Стрижка 3 січня також буде хорошою. Завдяки цьому покращиться колір обличчя і стан здоров’я. Але варто звернути увагу на те, що деякі джерела подають інформацію про те, що цей день не підходить для стрижки. Тому, якщо ви не впевнені, чи варто утриматися. Наступні два дні, 4 та 5 січня несприятливі для стрижки, бо це може викликати проблеми зі здоров’ям і моральним самопочуттям.

Період з 6 по 8 січня вважається сприятливим для стрижки. Проведення дій з волоссям принесуть у ваше життя удачу та успіх, ви станете радісніше. А стрижка 8 січня зробить вас ще більш привабливим для оточуючих вас людей.

З 9 по 12 січня краще не відвідувати перукаря. У ці дні стрижка може привнести у ваше життя неприємності і неправильне розподіл енергій. 5 місячний день — 13 січня, можна сміливо йти в салон. Стрижка принесе у життя більше яскравих подій і приводів для радості, на відміну від 14 та 15 січня, що спричинить події з точністю, та навпаки.

16, 18 і 19 січня сприятливі дні, стрижка в такий день збільшить вашу чутливість, тонкість розуму, ви станете більш проникливими. А ось 20 січня стрижку краще відкласти. 21 та 22 січня також сприятливі дні – вам буде легко йти до своїх цілей.

Період з 23 по 26 січня буде невдалим для проведення процедур з волоссям. Існує ймовірність виникнення важких життєвих ситуацій. Це може залучити небажані проблеми, є ймовірність погіршення загального стану і матеріального становища.

Стрижка 27-го січня обіцяє продовжити життя, а от 28 січня – останній з несприятливих днів у цьому місяці. Є шанси набрати трохи зайвої ваги. Інші дні місяця сприятливі, нічого не бійтеся. Стрижка 29 січня збільшить вашу привабливість і цілеспрямованість, а 30 січня – допоможе залучити нові джерела доходу у ваше життя.