Місячний календар стрижок на серпень 2016 року рекомендує відвідати перукаря 2-17 числа

Місяць — відображення нашої космічної енергії, провідник почуттів і символ жіночності. Іноді земний супутник — прояв феноменальних сенсорних здібностей. Тому багато жінок надають значення місячним гороскопом. Також не проти представниці слабкої статі знати місячний календар стрижок на серпень 2016 року.

Розклад — настільна книга для визначення кращого часу для стрижки або завивки і фарбування.

Відповідні дні для фарбування

Здавна жінки звертали увагу на те, коли Місяць входить у той чи інший сузір’я. Зростаюча Місяць допоможе надовго зберегти фарбований колір волосся з 5 по 17-е число місяця. Супутник в сузір’ї Терезів — 7 і 8-е число, і Козерога — з 13 по 15 — відмінний час для зміни кольору волосся.

Щоб у літньому місяці виглядати приголомшливо, краще виконати колірну розтяжку або тональний фарбування в два тони. Бронд, омбре — стильна і модна зачіска за спеціальною технологією фарбування. Спосіб — непомітний перехід від світлого тону до темного відтінку або навпаки.

Місячний календар стрижок на серпень 2016 року рекомендує відвідати перукаря 2 17 числа

Кольори застосовуються найрізноманітніші, натуральні ближче до природного відтінку волосся або темні забарвлення, надають контраст. Поєднання каштана і червоного, чорного і білого додасть гарний ефект.

Якщо ви вже зважилися на зміну кольору волосся, то їх краще перефарбовувати, коли вони знаходяться в здоровому стані. Ламкі пересушені волосся наситяться фарбою швидше, але в результаті фарба може лягти нерівно.

Завивання локонів: кращі дні для процедури

На місячний календар стрижок, на серпень 2016 року орієнтуються і при завивки локонів. Красиві завитки допомагають виконати приголомшливу укладку навіть при невдалої стрижки. Кучері — прекрасне намір для тих, хто відрощує волосся. Але і коротка зачіска довжиною 5 см виглядає стильно з накрученими кінчиками.

Місячний календар стрижок на серпень 2016 року рекомендує відвідати перукаря 2 17 числа

Місяць у своєму зростанні зберігає завивку набагато довше, в серпні з 5 по 17-е число. Супутник у сузір’ї Терезів, 7 і 8-е число, і Лева — 2, 3, 30 і 31 серпня.

Завивка волосся відбувається плойкою, бігуді або робиться хімія. Допоможе зробити локони і стайлер. Завивка за допомогою спеціальних приладів повинна проходити із застосуванням засобів термозахисту. Перед використанням стайлера волосся обов’язково потрібно вимити.

Сприятливий час для стрижки

У серпні краще сходити на стрижку до перукаря з 5 по 17-е число. Підстрижене волосся відростає швидше. Також можна підстригтися з 2 по 8 і 30-31 серпня.

У моді знову короткі стрижки. Отримавши рівноправність статей, жінки відвоювали право на короткі зачіски. Недовгі волосся йдуть практично всім жінкам з овальним, круглим або квадратним обличчям. Тут має місце бути і часткове, і повне відкривання вух, підкреслення лінії шиї і потилиці, коротка або довга чолка.

Шарм коротким волоссям надають аксесуари: обідки, шпильки, красиві гребінці, ніжні головні убори. Різноманітні склади для укладання волосся дозволять створити численні варіанти зачісок.

Місячний календар стрижок на серпень 2016 року рекомендує відвідати перукаря 2 17 числа

Зачіска, що дозволяє виглядати ультрамодного — стрижка-авангард на короткі волосся. Пасма комбінують по довжині і фарбують різними відтінками. Але зачіска не виглядає яскравий, а, навпаки, при професійному доборі фарби і вмілого майстра, володарка такої зачіски буде виглядати яскраво і жіночно.

Несприятливі дні для стрижки

Несприятливі дні для дій з волоссям — повнолуння і новолуння — 4 і 18-е число. Краще утриматися від стрижок 1 і з 27 по 29 серпня. З 21 по 26-е число — найкращий час для догляду за волоссям: максі, бальзами і сироватки.

Натуральна молочно-лимонна суміш, пропорція 2:1 — кращий засіб для ополіскування волосся. Приготувати його самостійно нескладно:

1. у дві частини молока додається сік лимона і доводиться до кипіння.

2. вийшла сир відділяється марлею;

3. сироваткою ополіскують волосся.

Процедура корисна для будь-якого волосся і шкіри голови, склад наситить їх поживними речовинами.

Місячний календар стрижок на серпень 2016 року рекомендує відвідати перукаря 2 17 числа

Але волосся часто — комбінована структура — сухі на кінчиках і жирні біля коріння. Необхідно використовувати додаткове живлення волосся, маски і бальзами.

Будь-які маніпуляції з волоссям: стрижки, завивки, забарвлення краще робити при зростаючому Місяці, символ зародження нового. Тоді зачіска буде радувати довгий час.


Резюме:
Сприятливі дні в серпні 2016 року для фарбування: з 5 по 17 число.
З 2 по 17 і 30-31 серпня — сприятливі дні для стрижки.
Для поліпшення стану волосся регулярно після миття наносити маски і бальзами.

  • Місячний календар стрижок на серпень 2016 року рекомендує відвідати перукаря 2 17 числаСимвол 2016 року своїми руками
  • Розкажіть про нас друзям: