Місячний календар стрижок на липень 2016 відвідайте салон 1, 2, 11, 13, 17

Багато наших сфери життя безпосередньо пов’язані з убуванням і зростанням місяця. На основі цієї теорії створюються різноманітні календарі для городників, метеозалежних людей і так далі. Зараз ми поговоримо про місячний календар стрижок на липень 2016 року. Ви дізнаєтеся, в які дні вам буде найбільш сприятливо зробити стрижку.

Прогноз на місяць

Отже, 1 липня буде дуже хорошим часом для такої події. Оновлення зачіски принесе багато радості. Ви будете ще привабливіше, волосся стануть більш легкими і густими. Але з експериментами краще утриматися.

Місячний календар стрижок на липень 2016 відвідайте салон 1, 2, 11, 13, 17

2 липня йдіть сміливо до перукаря, адже цей похід подарує багато оптимізму. Ситуація з волоссям повториться, як і в попередній день.

А от 3 липня краще утримайтеся від стрижки, інакше ви під загрозою небезпечних ситуацій. Що стосується стану волосся, то тут повторюються попередні дні. Адже місяць знаходиться в сузір’ї близнят.

4 липня також утримайтеся. В цей день оновлення своєї зовнішності може означати скорочення життя. В силу входить рак, так що результат може бути як поганим, так і хорошим. Але якщо ви вважаєте, що волосся в поганому стані – подстригайтесь, це зміцнить вашу шевелюру.

5 липня не ризикуйте своїми стосунками з близькими, залишіться вдома. Інакше ризикуєте пересваритися.

В такий день, як 6 липня, стрижка буде чревата вам великими витратами енергії. Зате місяць тепер в сузір’ї лева, а це означає, що ви справи поліпшите, і локони стануть м’якше і гладше. Ще світило починає зростати, а це гарантує швидкий ріст волосся.

7 липня не стрижіться, якщо боїтеся захворювань горла.

Коли у вас проблеми з майном, то для його збільшення та прибутку зробіть стрижку 8 липня. Місяць вже під дівою, що свідчить про покращення самопочуття. В цілому, цей день дуже сприятливий.

А 9 липня все буде в точності навпаки, ви тільки погіршите стан. Хоча зовнішність може оновитися, і ви станете ще привабливіше.

10 число загрожує вам сварками. Зате ваги допоможуть перукаря створити шедевр, і волосся буде значно краще виглядати.

11 липня, мабуть, найбільш сприятливий день. Вас у всьому будуть чекати тільки позитивні сторони.

Місячний календар стрижок на липень 2016 відвідайте салон 1, 2, 11, 13, 17

Але 12 побійтеся підстригатися. Інакше ризикуєте захворіти. Хоча зовнішність тільки покращитися, як у попередні дні.

А 13 липня навпаки, зможете оздоровити стан своїх органів. Зате сузір’я скорпіона може зробити підступність, на особистому фронті або все стане дуже добре, або ж відносинам загрожує крах…

14 липня – день, який дуже рекомендується для нової стрижки. Незважаючи на всю хитрість цього сузір’я, вас очікує поява нової сили, амбіцій, освіження розуму, що дозволить працювати продуктивно.

15 число загрожує вам нещастями. А от стрілець, навпаки, везінням на роботі, можливо підвищення, відношення з колегами покращаться. Адже це дуже важливо.

16 липня ситуація аналогічна і попереднього дня, так що вирішуйте, ніж тут ризикнути і вірте в краще.

Стрижка 17 липня подарує вам красу і шарм, а зірки — удачу і багато-багато щастя в вашому житті. Сходіть в салон і зробіть це.

18 липня також сприятливо було б сходити до перукаря. Ви отримаєте чималий прибуток. А козеріг значно підправить здоров’я і зовнішній вигляд ваших локонів.

Тепер почалася чорна смуга. 19 липня принесе, як і проблеми зі здоров’ям, так і безліч стресів, можливо, депресію. Сузір’я гарний, але от чи потрібні вам психічні розлади?!

20 липня такої ж несприятливий день. До чого вам хвороби, нещастя і різні проблеми…Зате водолій може привнести чогось нового у ваше життя, грядуть зміни. А ось місяць тепер убуває, що ж, як не зростання, так зміцнення шевелюри вам забезпечено.

21 теж вам загрожує безліччю неприємних моментів, що стосуються здоров’я, роботи, успіху. Але, загалом, все, як і 20 числа.

З 22 по 24 липня не здумайте йти в салон. Вам це не принесе нічого хорошого. Тільки хвороби, збитки і суцільний негатив. Сузір’я риб і овна теж не мовлять користі. Вони тільки й можуть, що погіршити стан волосся.

Місячний календар стрижок на липень 2016 відвідайте салон 1, 2, 11, 13, 17

А ось 25 і 26 можна задуматися. Місяць принесе вам багато хорошого, оздоровлення та успіху. Хоча овен навряд чи буде з нею солідарний.

27 липня – добрий день. Стрижка однозначно піде вам на користь. Ви значно поліпшите зовнішність і здоров’я.

28 числа наслідки можуть бути абсолютно різними.

29 липня краще не йти в салон, інакше у вас можуть розвинутися очні захворювання.

Ось 30 липня краще підстригтися, ваші бажання виконуватися, а близнюк поліпшить ваше здоров’я.

І 31 липня стрижка принесе багато позитиву. Хоча сузір’я рака може бути непередбачуваним.

Якщо ви плануєте, в який би день сходити і зробити собі нову зачіску, перечитайте цей місячний календар стрижок на липень 2016 року і вибір дня не складе великої складності.

  • Місячний календар стрижок на липень 2016 відвідайте салон 1, 2, 11, 13, 17Великий піст 2016 календар
  • Розкажіть про нас друзям: