Місячний календар стрижки волосся в березні 2016 року

З приходом першого весняного місяця так і тягне скинути важкі шуби і додати в свій образ запалу і яскравих кольорів. Відвідування перукарні – найпростіше дію, яке дозволить змінитися в лічені хвилини. Жінки вилітають з крісла майстра, струшуючи свіжими стрижками і локонами. А в який день звернутися до послуг перукаря підкаже місячний календар стрижки волосся в березні 2016 року.

Напевно кожна жінка знає, що оновлення зачіски при зростаючому місяці збільшить швидкість росту волосся і дозволить в короткі терміни обзавестися розкішною косою, в той час як відвідування перукарні у фазу спадною місяця сповільнить ріст волосся і зробить походи до перукаря більш рідкісними. Але далеко не всім відомо, що положення місяця на небі впливає не тільки на стан зачіски, але і на здоров’я, а також успіх у справах.

Місячний календар стрижки волосся допоможе вам з легкістю визначити, в який день зайнятися зміною образу в березні 2016 року.

Дні березня, рекомендовані для відвідування перукарні

Фаза спадною місяця випадає в березні на початок і кінець місяця. Тому стрижку волосся рекомендується запланувати на проміжок 10-22 березня. У ці дні навіть просте рівняння волосся чубчика або призведе до прискорення росту волосся. А кардинальну зміну іміджу і значне укорочення волосся слід провести 15-18 і 20-21 березня. Розглянемо докладніше дні, коли стригти волосся в березні 2016 року за місячним календарем.

Місячний календар стрижки волосся в березні 2016 року

 • 15 березня – дуже хороший день для зміни образу. Можна не тільки змінити стрижку, але і оновити колір волосся.
 • 16 березня – зроблена в цей день зачіска відкриє дорогу нових корисних знайомств.
 • 17 березня – відвідування перукарні дуже благотворно позначиться на волоссі, зміцнить коріння і додасть здоровий блиск.
 • 18 березня – в цей день стрижка зміцнить коріння волосся та зміцнить ваші позиції в суспільстві.
 • 20 березня – вдалий день для нової стрижки. Успіх у починаннях вам забезпечений.
 • 21 березня – нова зачіска відкриє нову сторінку у вашому житті.

При зростаючому місяці можна зайнятися не тільки зачіскою. Будь-які починання в ці дні дадуть позитивний ефект. Дієта, очищення організму, тренування, зміна діяльності, розпочаті у цей час, не тільки принесуть більше користі, але зажадають від вас менше зусиль.

Несприятливі дні для зміни зачіски в березні 2016

Стрижка при убуваючому місяці не завжди приносить шкоду волоссю. Деколи зроблена в такі дні стрижка сповільнить зростання, але зміцнить коріння волосся. Категорично не рекомендується стригти волосся 2, 4-5, 25 і 28 березня. Стрижка в ці дні негативно позначиться на зовнішньому вигляді і здоров’я волосся, а також загальному самопочутті. Але, відмовившись від відвідування перукарні, не варто забувати про догляд за тілом, зокрема епіляції і депіляції. При убуваючому місяці ці процедури на довгий час зберігають гладкість шкіри, відтермінувавши поява нових волосків.

Місячний календар стрижки волосся в березні 2016 року

 • 2 березня – невідповідний для стрижки день. Маніпуляції з волоссям можуть вплинути на взаємодію з оточуючими людьми.
 • 4 березня – у цей день відвідування перукарні може обернутися проблемами зі здоров’ям дихальної системи.
 • 5 березня – підстрижені у цей день волосся понесуть із собою везіння і удачу.
 • 25 березня – набута у цей день стрижка може зробити згубний вплив на густоту волосся.
 • 28 березня – є ризик разом з волоссям втратити частину життєвої енергії.

Фарбування і завивка волосся за місячним календарем

З допомогою місячного календаря можна не тільки дізнатися, коли краще стригти волосся, але і з’ясувати найбільш відповідні дати для завивки локонів і фарбування волосся. Ці процедури також схильні місячним впливу.

Завивкою волосся варто зайнятися в період з 7 по 11 березня. Завиті локони надовго збережуть свою пружну форму, зберігши при цьому здоров’я волосся. Якщо укладання волосся запланована на інші дати, переживати не варто. В будь-який день при зростаючому місяці локони будуть триматися особливо довго.

Для фарбування волосся найбільш придатними днями будуть дні 7-9 і з 15 по 23 березня. Пофарбовані в ці дні волосся довго будуть радувати насиченим кольором і живим блиском. У другій половині місяця перевагу варто віддати натуральним відтінкам, які додадуть гармонію вашому зовнішньому вигляду і душевній рівновазі.