Місячний календар стрижки волосся на вересень 2016 року

Всі події в житті людей відбуваються через невидимий зв’язок з космосом. Навіть стрижка волосся в несприятливий день може надати негативний вплив на майбутні події. Місячний календар стрижки волосся на вересень 2016 може з легкістю позбавити людину від неприємних наслідків, а також покаже зручний час для формування свого нового образу.

Дні вересня. В дужках вказано положення Місяця щодо зодіакальних сузір’їв

Місячний календар стрижки волосся на вересень 2016 року

1.(Діва). Для створення нового образу краще скористатися засобами для укладання, а ножиці і фарбу краще поки що відкласти.

2.(Діва). Стрижка рекомендується власникам кучерявого волосся.

3.(Ваги). Якщо і робити стрижку, то тільки класичну, сміливі експерименти сьогодні можуть виявитися невдалими. Копітка і методичне розчісування волосся в цей день стане причиною підвищення душевної рівноваги і загальної спокійного стану.

4.(Ваги). Можна скористатися фарбою для волосся для освіження свого природного кольору. Змінити свій колір волосся кардинально в цей день – не найкращий варіант.

5.(Скорпіон). Чудовий час для повної зміни іміджу. Зодіакальне розташування Місяця гарантує в цей день вдалі зовнішні преображення.

6.(Скорпіон). Всі перукарські процедури в цей день оздоровлять і зміцнять волосся. Попередній запис до перукаря дозволить зробити їх красивими, густими і міцними.

7.(Скорпіон). Місячний календар стрижок волосся на вересень 2016 рекомендує використовувати цей день по максимуму. Допустимі будь-які експерименти, будь то оновлення стрижки або зміна кольору волосся. Все це принесе людині не тільки задоволення, але удачу.

8.(Стрілець). У цей день краще забути про існування перукарень і не турбувати свої волосся ніякими процедурами.

9.(Стрілець). Всі походи до перукаря в цей день можуть мати плачевні наслідки у вигляді неслухняного волосся або невдалої стрижки. Залишається лише милуватися собою в дзеркалі і не витрачати даремно свій час і кошти.

10.(Козеріг). Сьогодні – саме час зайнятися оздоровленням своїх волосся. Рекомендується записатися на відповідні процедури або самостійно використовувати маски, бальзами і крему для волосся в домашніх умовах. Від стрижок і зміни кольору волосся краще утриматися.

11.(Козеріг). Рекомендації по зміцненню волосся залишаються в силі. Якщо є необхідність підправити своє фінансове становище, то можна, пофарбувавши їх, привнести в колір свого волосся золотистий відтінок.

12.(Козеріг). Настали сприятливі дні для стрижки волосся на вересень 2016. Сьогодні можна дозволити собі все, і головне – все це буде сприяти успіху, фінансового благополуччя та поліпшення взаємин з коханою людиною.

13.(Водолій). Всі перукарські процедури можна проводити тільки в перевіреному салоні у досвідченого майстра, і тоді результат не стане неприємною несподіванкою. В цей день в питанні догляду за волоссям варто прислухатися до своєї інтуїції.

14.(Водолій). Стрижка в цей день, навіть у самого досвідченого майстра, може призвести до псування настрою.

15.(Риби). Похід у перукарню стане не кращим рішенням. Необхідно дати волоссю набратися сил.

Місячний календар стрижки волосся на вересень 2016 року

16.(Риби). Цей день вважається несприятливим для зміни довжини або кольору волосся. В якості щоденної зачіски рекомендується звернути увагу на прості варіанти, наприклад, акуратний хвіст.

17.(Овен). Фарбування в цей день можна рекомендувати тільки тим, хто лише освітлює або тонує світле волосся. В іншому стрижка або зміна кольору волосся може стати джерелом появи перешкод на життєвому шляху.

18.(Овен). Саме час прислухатися до свого внутрішнього чуття. Стрижка або навіть повна зміна образу, вироблена в згоді зі своєю інтуїцією, принесе успіх у справах.

19.(Тілець). Удачу і гарний настрій може принести оновлення зачіски, а ось фарбування в цей день не рекомендується.

20.(Тілець). Всі перукарські маніпуляції сьогодні краще виключити, оскільки вони погано впливають на енергетику людини.

21.(Близнюки). Стрижка, незвичайна укладання, фарбування в світлий і навіть рудий колір – все це припустимо і навіть рекомендується в цей день.

22.(Близнюки). Сьогодні сміливі експерименти можуть закінчитися невдало, а ось створення класичного образу спільно зі стилістом цілком має право на існування.

23.(Рак). Несприятливий період для зміни іміджу.

24.(Рак). Час для консультацій з приводу майбутньої зміни іміджу, однак від практичних дій поки краще утриматися.

25.(Лев). Рекомендується звернути увагу на темні фарби для волосся. Укупі з зачіскою на основі хвиль це може зробити справжній фурор.

26.(Лев). Занепокоєння та процедури з волоссям в цей день може стати причиною появи проблем зі здоров’ям.

27.(Лев). Можна освіжити свій колір волосся. В цей день варто частіше використовувати гребінець, адже це зробить волосся блискучими і густими.

28.(Діва). Коли стригти волосся у вересні 2016 року за місячним календарем? Сьогодні один з найкращих для цього днів.

29.(Діва). Зачіска в цей день буде виглядати чарівною і привабливою, а тому потреби в стрижці або зміну іміджу немає.

30.(Діва). Будь-які перукарські процедури, що проводяться в цей день, можуть спричинити за собою занепад сил і неприємності.

Також з 17 по 29 вересня рекомендується зайнятися епіляцією, адже в цей час волосся буде рости повільніше, а значить, ніжки будуть довше зберігати свою гладкість.