Місячний календар стрижки волосся на серпень 2016 року

Напередодні осінніх днів зовнішній вигляд стає все більш стриманим. Відвідування перукарні вже рідко закінчується кардинальною зміною іміджу і яскравими квітами. Трохи вкоротити стрижку, освіжити тон волосся, підрівняти чубчик – з такими проханнями все частіше стикаються перукарі. Але навіть такі нескладні процедури потрібно проводити з розумом. Місячний календар стрижки волосся на серпень 2016 року зможе підказати найбільш підходящі дні для маніпуляцій з волоссям.

Стрижка волосся в серпні

Щоб волосся швидко росли, були здоровими і міцними, стригти їх рекомендується на зростаючому місяці. Тому, якщо виникає питання, коли стригти волосся в серпні 2016 року, достатньо звернутися до місячним календарем. З 5 по 17 число місяць буде знаходитися в зростаючій фазі, і саме в ці дні варто запланувати візит в перукарню. Стрижка, зроблена в проміжку між 5 і 8 серпня, матиме особливе вплив і на якість волосяного покриву, і на успіх нових починань.

Місячний календар стрижки волосся на серпень 2016 року

  • 5 серпня – прекрасний день для нової зачіски, яка принесе значущі оновлення в особисте життя.
  • 6 серпня – стрижка викличе бурхливий ріст волосся.
  • 7 серпня – відвідування перукарні в цей день допоможе позбутися від накопиченого негативу.
  • 8 серпня – стрижка волосся в цей день направить організм на позбавлення від зайвих жирових запасів і допоможе позбутися від парочки кілограм.

Коли не варто стригти волосся?

Місячний календар волосся зможе вказати і дні в серпні 2016 року, коли від стрижки краще утриматися. На початку та наприкінці місяця місяць у спадної фази. Тому дати з 1 по 5, а також з 17 по 31 серпня відзначаються дні, не рекомендовані для стрижки. Особливо небажано відвідування перукарні 2-3 і 18 числа. У ці дні найбільш ефективними виявляться процедури по видаленню волосся.

Місячний календар стрижки волосся на серпень 2016 року

  • 2 серпня – день підійде для створення локонів і процедур, спрямованих на оздоровлення і зміцнення волосся, але стрижка надовго зіпсує якість волосяного покриву і відніме життєві сили організму.
  • 3 серпня – зроблена в цей день стрижка надовго зупинить ріст волосся.
  • 18 серпня – вкрай несприятливий день для відвідування перукарні. Нова зачіска негативно позначиться на здоров’ї волосся, призведе до посіченому кінців і може надати негативний вплив на самопочуття.

Місячний календар фарбування і завивки волосся

Такі процедури як фарбування волосся і створення локонів також зазнає впливу місячних фаз. Відштовхуючись від місячного календаря, можна не тільки дізнатися, коли краще стригти волосся в серпні 2016, але і підібрати сприятливі дати для інших процедур.

Місячний календар стрижки волосся на серпень 2016 року

Створювати локони і хвилі з волосся рекомендується на зростаючому місяці, так завитки надовго збережуть свою форму. Але кучерики, 2-3 завиті і 30-31 серпня будуть також відрізнятися пружністю і тривалим збереженням форми.

Фарбоване волосся надовго збережуть дзеркальний блиск і насиченість кольору, якщо процедуру фарбування провести 7-8 або 13-15 серпня. До кінця місяця варто скористатися фарбами темних тонів, це сприятливо позначиться на фінансовому благополуччя на початку осені.