Місячний календар стрижки волосся на лютий 2016 року

Про те, наскільки важливо відвідувати перукарню, керуючись інформацією про місячних циклах, ми вже писали в цьому матеріалі. Там міститься місячний календар стрижки на весь 2016 рік. Тому без довгих передмов пропонуємо вашій увазі місячний календар стрижки волосся на лютий 2016 року.

1 лютого

Відчуваєте нездужання і занепад сил? Беріть себе в руки – і марш в перукарню. Сміливо стрижіться!

2 лютого

Згідно з прикметами і як радить місячний календар стрижки на лютий 2016 року, стригтися сьогодні не варто. Це призведе до того, що від вас відвернеться успіх.

3 лютого

Якщо волосся росте погано, і якщо їх вигляд залишає бажати кращого – бігом у перукарню саме сьогодні! Здорова шевелюра забезпечена.

4 лютого

Волосся тонкі і рідкісні? Користуйтеся нагодою – відвідайте майстра, так як саме сьогоднішній візит принесе велику користь вашому волоссю.

5 лютого

Постригшись у цей день, ви отримаєте (до речі, завдяки саме новій стрижці) можливість познайомитися, і станете незабаром володаркою красивих волосся без посічених кінчиків.

6 лютого

Зібралися в салон? Даремно… Краще перенесіть його відвідування, оскільки сьогодні стрижка закінчиться тим, що незабаром ваші волосся потьмяніють і ослабнуть, з’являться посічені кінці.

7 лютого

Потрібно, щоб волосся росло швидше? Тоді стрижіться. Але пам’ятайте: сьогоднішня зачіска принесе багато клопоту з подальшим укладанням. Так що вибір за вами.

8 лютого

Стригти чи не стригти? Ось в чому питання! Бо знову, як і вчора – загроза неслухняних пасом. Але на кону – прилив енергії. І знову вибір за вами.

9 лютого

Ай-ай-ай! Сьогодні ви зрізуєте не пасма волосся, а крила ангела-хоронителя!!!

10 лютого

У це важко повірити, але сьогоднішня стрижка призведе до підвищення температури. А також до сухості і ламкості волосся. Відкладіть похід до майстра – так буде правильніше.

11 лютого

Стоп! Ніяких змін в образі! І причешитесь так само, як вчора. Адже Вам не потрібні неприємності, правда?

12 лютого

Добрий день обкромсать шевелюру – так говорить місячний календар стрижки волосся на лютий 2016 року. Після салону волосся довго будуть виглядати красиво і доглянуто. Та й зростуть швидко, і сіктися не будуть. І на особистому фронті – суцільні удачі. Не день – свято.

13 лютого

Скоріше в перукарню! Не пропустіть свій шанс! Нова зачіска – спосіб налагодити втрачені контакти, поліпшити становище в колективі і навіть домогтися визнання у трудовій діяльності.

14 лютого

Цей день – час «Ч». Пострижетеся – кардинально змінити життя. Думайте самі, чи потрібно вам це.

15 лютого

Теж не найкращий день для стрижки. Результат: сухі і ламкі волосся і зламана життя.

16 лютого

Час втрат триває. Так що займіться волоссям зовсім в іншому аспекті: почніть курсової догляд за ними, підберіть живлять і зміцнюють маски для коренів.

17 лютого

Що, здолали погані думки? Набридло засилля негативу навколо? Вперед, до майстра гребінця і ножиць! Не хочете стригтися? Тоді хоча б підрівняйте посічені кінці – і буде вам щастя!

18 лютого

Прекрасний день позбутися наявної депресії за допомогою стрижки. До речі, можете і пофарбуватися. І навіть перефарбуватися.

19 лютого

Нова стрижка сьогодні може призвести до появи нових друзів. До речі, старі теж активізуються.

20 лютого

Пострижетеся – захворієте. Так, ось так, категорично. Але можна просто пофарбувати волосся.

21 лютого

Стрижка сьогодні – як каталізатор поганих подій. Все, що було погано, стане ще гірше. Та й волосся будуть рости дуже довго.

22 лютого

Тільки не пошкодите сьогодні ані волосинки! Навіть причесывайтесь дуже ніжно і акуратно. Стригтися не можна! І взагалі, зберіть волосся в хвіст або пучок, щоб з ними нічого не сталося…

23 лютого

Продовження вчорашнього дня. Якщо постригтися вкрай необхідно, процедуру слід виконати пізно ввечері. А краще потерпіти до завтра.

24 лютого

Сьогодні – найкращий день для стрижки. Особливо, якщо волосся тонке, січеться і випадає.

25 лютого

Робіть що хочете – нічого не зміниться: у стані волосся, ні в житті.

26 лютого

Згідно з місячним календарем стрижки волосся на лютий 2016 року, в цей день краще взагалі нічого не робити з волоссям. Візит в перукарський салон негативно відіб’ється на здоров’ї.

27 лютого

Щось не складаються стосунки з колегами? Як-то погіршився взаєморозуміння в сім’ї? Бігом стригтися!

28 лютого

Мрієте про красивою довгою гривою, а волосся все ніяк не відростають? Якщо пострижетеся сьогодні – взагалі «замруть» на тій же довжині…

29 лютого

Ой-Ой-ой! Сьогодні ви знову зрізуєте не пасма волосся, а крила ангела-хоронителя!!!

На завершення рекомендуємо вивчити загальний місячний календар на 2016 рік, який знаходиться тут.