Місячний календар стрижки волосся на липень 2016 року

Літні місяці – час для втілення самих божевільних ідей та ігор з образами. Липень не стане винятком. Модні стрижки, яскраві пасма, тугі локони і завзяті пір’їнки – перукарі не дадуть занудьгувати. А місячний календар стрижки волосся на липень 2016 року підкаже найсприятливіші дні для проведення перукарень різних маніпуляцій.

Вже давно всім відомо, що положення небесних тіл впливає на багато сфер людського життя, в тому числі самопочуття і фізіологічні процеси. Стрижка при зростаючому місяці не тільки дозволить прискорити зростання волосся і додасть їм здоров’я і сил, але і обіцяє успіх у справах і починаннях. А відвідування перукарні в несприятливий день може негативно позначитися на зовнішньому вигляді і на всьому життєвому шляху людини.

Дні, рекомендовані для стрижки

Коли стригти волосся в липні 2016 року за місячним календарем можна зрозуміти, подивившись на місячні фази. На початку та наприкінці місяця місяць буде проходити через убуваючу фазу, тому відвідування перукарні варто запланувати на дні з 5 по 20 липня. Стрижка при зростаючому місяці додасть волоссю здоров’я і силу, а зачіска буде довгий час зберігати свою форму. Якщо в планах різка зміна іміджу, то особливу увагу варто звернути на числа з 7 по 12, причому 10 і 11 липня візит до перукаря варто планувати на другу половину дня.

Місячний календар стрижки волосся на липень 2016 року

  • 7 липня – стрижка в цей день значно прискорить ріст волосся. Якщо в планах стоїть відрощування довгих кіс, сприятливіша дня для підрізання кінчиків в липні не знайти.
  • 8 липня – дуже хороший день для відвідування перукарні, який матиме позитивний вплив на стан волосся, а також прихилить успіх у фінансові справи.
  • 9 липня – зміна образу у цей день призведе до великих змін в особистому житті. Хочете влаштувати сімейне життя, дотримуйтесь шляхом сміливих змін зовнішнього вигляду.
  • 10 липня – нова стрижка додасть волоссю силу і зробить їх міцними і стійкими до зовнішніх факторів: фену і плойкам, вітру, недостатньої вологості.

Дні, невідповідні для стрижки волосся

Місячний календар стрижки волосся зможе вказати і дні, небажані для відвідування перукарні в липні 2016 року. У спадної фазі місяць з 1 по 4 число, і з 21 липня до кінця місяця. У ці дні потрібно утриматися від підстригання волосся. Навіть просте рівняння чубчика може негативно позначитися на якості волосяного покриву. Зате процедури по догляду за тілом і видалення волосся будуть радувати довготривалим ефектом.

Дні, сприятливі для інших процедур

Положення місяця в небі не тільки підкаже сприятливі дні для стрижки волосся в липні, але допоможе підібрати дати і для інших процедур з волоссям. На фарбування і завивку місячні фази також чинять свій вплив.

Місячний календар стрижки волосся на липень 2016 року

Фарбуванням краще зайнятися в другій половині липня. Пофарбовані в проміжку з 17 по 26 число волосся надовго збережуть яскравий колір і живий блиск.

А кучерики, зроблені 1, 5 і 18-19 вийдуть особливо природними і не принесуть шкоди волоссю. Пасма, завиті в будь-який день при зростаючому місяці, надовго збережуть придбану форму.