Місячний календар стрижки волосся на червень 2016 року

Ті, хто не встиг навесні змінити образ на більш легкий і невимушений, в перший літній місяць прагне надолужити згаяне. Зробити максимально коротку стрижку або наростити косу, освітлити волосся або пофарбуватися в яскравий незвичайний колір – перукарям не доводиться сидіти без справи. Але щоб нова зачіска радувала око протягом тривалого часу, необхідно враховувати місячний календар стрижки волосся на червень 2016 року.

Місячний календар стрижки волосся на червень 2016 року

Стрижка і фарбування волосся впливають не тільки на зовнішній вигляд. Зміна образу може спричинити за собою глобальні зміни на життєвому шляху людини. А щоб ці оновлення проходили на позитивній ноті, варто прислухатися до порад наших предків, які планували свої справи, відштовхуючись від положення місяця. Місячний календар стрижки волосся допоможе вибрати відповідні дні для підстригання, фарбування і завивки волосся у червні 2016 року.

Підходять для стрижки волосся дні в червні 2016

Початок червня знаменується спадної місяцем, тому в перші дні місяця похід в перукарню планувати небажано. Всім відомо, що стрижка або навіть просте рівняння кінчиків при зростаючому місяці волосся сильніше, прискорюється їх зростання, а зачіска довгий час зберігає свою форму. Стрижка волосся за місячним календарем у червні 2016 року повинна проводитися в період з 6 по 19 число. Заплановане на ці дати відвідування перукаря добре позначиться на зовнішньому вигляді і здоров’я волосся. Якщо йдеться про кардинальну зміну способу, особливу увагу варто звернути на 9-12 і 18-19 червня.

Дні, несприятливі для стрижки волосся у червні 2016

У дні, коли місяць знаходиться в спадної фази, від відвідування перукарні краще відмовитися. Зате цей період виявиться найбільш плідним для проведення різного виду епіляції. Дні, особливо несприятливі для стрижки в червні, випадають на 3-5, 25-26.

Місячний календар стрижки волосся на червень 2016 року

  • 3 червня – прекрасний день для зміни образу, якщо справа стосується фарбування, але від стрижки варто утриматися. Укорочені в цей день волосся надовго припинять зростати.
  • 4 червня – відвідування перукаря може обернутися витончення волосся і січеться кінчиками.
  • 5 червня – стрижка не тільки погано позначиться на здоров’ї волосся, але і обіцяє довгий період безгрошів’я.
  • 25 червня – щоб не привернути охолодження у відносини з близькими людьми та не розривати зв’язки з ними, від відрізання волосся необхідно відмовитися.
  • 26 червня – зроблена в цей день зачіска не буде тримати свою форму, а волосся стануть сухими.

Дні, сприятливі для фарбування і завивки

З допомогою місячного календаря можна не тільки обчислити сприятливі дні для стрижки в червні, але і підібрати дати, коли фарбування волосся, завивка принесе найкращий результат.

Місячний календар стрижки волосся на червень 2016 року

Для додання волоссю шикарних хвиль або завзятих локонів бажано вибирати дати з 9 по 12, з 21 по 22 та з 27 по 31 червня. Завивка в ці дні легко перенесеться волоссям, не завдаючи їм шкоди, а кучері довго зберігати свою пружність.

Для фарбування волосся в яскраві кольори, що сильно відрізняються від натуральних, прекрасно підійде початок і кінець місяця – 2, 3, 30 і 31 червня. А пофарбуватися в природні тони і провести зафарбовування сивини можна буде протягом усього тижня з 9 по 16 число.