Місячний календар стрижки волосся на 2018 рік

Місячний календар стрижки волосся на 2018 рікВплив Місяця на різні сфери діяльності людини давно доведено, науково обґрунтовано. Останнім часом багато стали його враховувати, плануючи похід в перукарню. Причому тут Місяць, і як скласти власний графік стрижок, зараз ми і будемо з’ясовувати.

Вплив Місяця на ріст волосся

Кожен з нас в тій чи іншій мірі відчуває вплив Місяця як найближчого космічного тіла. Місячний календар стрижки на 2018 рік – далеко не єдиний спеціалізований календар, який складається на основі знання особливостей впливу на Землю і її мешканців нашого небесного супутника. Гідрологи в повсякденній практиці використовують знання про припливах і відливах річок і морів, які викликає місячне тяжіння. Аграрії прогнозують посадку насіння і час збору врожаю, виходячи з оптимальних дат за місячним «підказок».

Нарешті, лікарі прекрасно знають, що під час повного місяця реально загострюються багато захворювань, особливо, нервово-психічного властивості. Вплив Місяця оспівують поети, а це люди, які мають особливо чутливою натурою, на фізіологічному рівні відчувають вплив цієї загадкової планети.

І ніякої містики тут немає, хоча і не всі поки що вивчено в подібних явищах, але в цілому механізм зрозумілий. Буваючи на берегах морів та річок, ми на власні очі спостерігаємо, як величезні маси води в певний момент за чиїмось «наказу» починають рухатися в одну або іншу сторону, відбуваються припливи або відливи. У такі моменти не завадить згадати, що і сама людина відсотків на 80 складається з води. Так що наші «припливи і відливи» енергії, настрою, працездатності під впливом того ж космічного «магніту» стають зрозумілими.

Люди здавна спостерігали за подібними явищами, робили певні висновки на основі багаторічних дослідів. Ці знання передавалися їх покоління в покоління, розвивалися, ускладнювалися. Потім, з розвитком науки, яка не всі відразу може укласти в чіткі рамки, з’являлися скептики, руйнівники «забобонів», «забобонів», багато з яких є лише той самий народний досвід.

Які фактори доводиться враховувати

Місячний календар стрижки на 2018 рік став одним з проявів цього багатовікового практичного пізнання. Давно помічено, що волосся, пострижені в дні зростаючого Місяця, потім відростають набагато швидше, ніж після відвідин перукаря в період Місяця, що убуває. І цей фактор кожен може використовувати, як нам вигідніше. Комусь простіше рідше відвідувати салони краси, а для інших похід до стиліста, перукаря став приємним ритуалом. Або просто хтось вирішує відростити волосся достовірніше, і це можна запрограмувати, вибравши відповідний день для підрівнювання кінчиків.

В принципі, інформація про місячних фазах загальнодоступною, її неважко відшукати. Проблема лише в тому, що якість волосся, їх зростання – справа багатофакторне, на них впливають різні процеси і явища. Навіть пов’язаних виключно з місяцем кілька факторів. Наприклад, астрологи вважають, що в молодика краще обходити стороною салони краси та візажистів. Стрижка в ці дні забирає дуже багато енергії, що може призвести до негативних наслідків для загального стану організму.

Крім цього, на стан нашої шевелюри впливають конкретний день місячного календаря і день тижня, положення Місяця в зодіакальному колі, вплив на неї інших планет Сонячної системи. Про фазах ми вже говорили, але і тут багато тонкощів. Скажімо, місяць і щербатий Місяць проходять кілька стадій, які ми і візуально спостерігаємо за зміни її форми: то ми бачимо тоненький серп місяця, то вже половинку нічного світила, а потім вона розростається до повного кола і знову починає «танути», поступово мене обриси в зворотному порядку.

Місячний календар стрижки на 2018 рік по місяцях

Для неспеціаліста розібратися у всіх тонкощах «науки підстригати» практично неможливо. Краще довіритися професіоналам, які вже склали для нас докладний місячний календар стрижки на 2018 рік, де кожному дню приділена увага, всі рекомендації розписані з детальними обґрунтуваннями. Тут ми звернемо вашу увагу на саму важливу частину подібної інформації: назвемо найбільш сприятливі дати для оновлення зачіски і дні, на які не варто призначати відвідування салону краси.

Січень 2018

Сміливо вибирайте ці дні для стрижки, фарбування, завивки та інших маніпуляцій з волоссям: 4, 16, 27 січня.

Несприятливими для відвідування перукарні днями в січні 2018 року будуть: 12 і 21 числа.

Лютий 2018

Найбільш сприятливими в лютому 2018 року днями для зміни іміджу стануть місячні добу, коли планети сходяться, утворюючи конфігурацію, наповнює простір найвищою енергією. Це 12, 14, 22, 28 лютого.

Не годяться для будь-яких експериментів з зачіскою в лютому 2018 року наступні числа: 4, 9, 18

Березень 2018

У березні 2018-го самими вдалими будуть походи в салони краси в ці дні: 1, 14, 21. Це не означає, що на всі інші дні накладено табу. Щодо інших дат радьтеся зі стилістом або уважно вивчайте докладний місячний календар стрижок. Крім несприятливих днів, про яких сказано трохи нижче, інші, швидше, нейтральні, але шкоди точно не завдадуть.

А ось 17 і 25 березня активність Місяця буде мінімальною, і займатися зачіскою, особливо, вживати якісь кардинальні зміни в її стилістиці, в ці дні настійно не рекомендується.

Квітень 2018

Стрижка та оздоровчі процедури точно підуть на користь у ці квітневі дні: 7, 19, 26. Після відвідування майстра в перераховані дати і жінки, і чоловіки відчувають не просто полегшення, а приплив свіжих сил.

Несприятливі дні у квітні 2018 року, коли волосся нам точно не будуть вдячні за маніпуляції з ними, це 1 і 6 числа.

Травень 2018 року

Дні травня, максимально сприятливі для стрижок та інших перукарських заходів: 14, 16, 22, 23 і 28.

Самі невідповідні для відвідування стилістів та візажистів дні травня 2018 року: 11 і 13 числа. У ці дні негатив можна тільки посилити, для відновлення сил буде потрібно досить багато часу.

Червень 2018

Самі підходящі для стрижок дні в червні: 5, 11, 30.

Несприятливі дати червня 2018 року: тільки 8 число.

Липень 2018 року

Оптимальні для роботи над зачіскою липневі дні 2018-го: 14, 17, 21, 26.

Дні в липні, коли перукарню варто обходити стороною: 6 і 13.

Серпень 2018 року

Благодатними для внесення «родзинки» в ваш вигляд, починаючи з стану волосся, стануть ці серпневі дні: 22, 24, 25.

Не плануйте похід в перукарню на 26 серпня.

Вересень 2018 року

Варто відвідати улюбленого майстра 1, 10, 13, 20 і 22 вересня 2018 року. Вони стануть найбільш «урожайними» на позитивні результати.

Негативним змістом наповнений лише один день у вересні: 16 число.

Жовтень 2018 року

Найпростіше створити ідеальну зачіску буде 5, 10, 17 жовтня. Ви самі відчуєте себе краще, і це не суб’єктивне відчуття, а реальність.

Несприятливих днів у жовтні три: 9, 21, 28 число.

Листопад 2018 року

Якщо ви маєте намір кардинально змінитися або просто трохи освіжити зовнішній вигляд у листопаді, вирушайте до стиліста в ці дні: 8, 12, 15, 21 і 28.

А ось 25 число – той день, коли все можна тільки зіпсувати.

Грудень 2018 року

Хочете ефектно завершити рік, вразити близьких наповал новою зачіскою? Тоді вирушайте в перукарню 11, 12 або 20 грудня. Все вийде!

Наприкінці року Місяць приготувала декілька неприємних сюрпризів: несприятливих днів у грудні набагато більше, ніж в інші місяці. Зверніть увагу на ці дати, коли ризикувати зовнішністю явно не варто: 2, 7, 16, 23, 30 грудня.