Місячний календар стрижки на січень 2016 року

Місячний календар стрижки на січень 2016 рокуВолосся мають величезне значення для кожної людини, особливо для жіночої статі. Адже не дарма ж на Русі дівчата відрощували собі довгі коси – вважалося, що прикривши ними хребет, вони захищають себе від усяких недуг. Часу пройшло досить багато, а мода на довге волосся так і не пройшла.

Тим не менш, деякі дами воліють короткі стрижки. Просто їм так зручніше або більше подобається. У будь-якому випадку, якими б волосся не були, навіть якщо самі короткі, але підстригати їх доводиться.

Про значення загального місячного календаря на 2016 рік ми розповідали раніше. А для багатьох місячний календар стрижок особливо важливий. Стежачи за якістю своїх волосся, такі люди воліють робити будь-які процедури тільки в дні, що підходять для них. І неважливо, забарвлення це або завивка.

Дуже цікавим фактом є і те, що фаза місяця дійсно впливає на людину, що вже говорити про волосся як окрему частину. А астрологи стверджують, що на шевелюру особливий вплив надає молодик і повний місяць. Подивимося місячний календар стрижки на січень 2016 року.

01.01 – місячну добу – 21; Місяць у знаку Терезів, щербатий.
Не можна фарбувати і стригти волосся.

02.01 – місячну добу – 22; Місяць у знаку Терезів, щербатий.
Цей день також є несприятливим для того, щоб підносити ножиці до свого волосся. Якщо ви зберетеся фарбуватися, робіть це виключно натуральною фарбою.

03.01 – місячну добу – 23; Місяць у знаку Терезів, щербатий.
Якщо є в цьому місяці самий поганий день для того, щоб підстригатися, то знайте – це 3 число. Місячний календар стрижки на січень 2016 року свідчить, що не слід також і фарбуватися, тільки якщо барвник не натурального походження.

04.01 – місячну добу – 24; Місяць у Скорпіоні, щербатий.
Нарешті настав день, коли ви можете не тільки пофарбувати волосся в будь-який відтінок, але і зробити найоригінальнішу стрижку! Більш того, вона вийде у вас досить вдалою, підкреслить ваш стиль і затьмарить оточуючих.

05.01 – місячну добу – 25; Місяць у Скорпіоні, щербатий.
Вважається, що якщо ви подстрижетесь в цей день, то обов’язково накличеш на себе проблеми із зором і погіршите здоров’я ваших очей. Так що краще не ризикувати.

06.01 – місячну добу – 26; Місяць у Стрільці, щербатий.
Ви будете в гарному настрої, якщо вирішите підстригтися саме в цей день. А щоб налагодити контакт з оточуючими вас людьми, пофарбуйте волосся в свій природний відтінок.

07.01 – місячну добу – 27; Місяць у Стрільці, щербатий.
Якщо ви бажаєте повністю змінити свій імідж, скористайтеся такою нагодою! Що б сьогодні не було зроблено з волоссям, все буде вам до лиця, починаючи зі стрижки і закінчуючи фарбуванням.

08.01 – місячну добу – 28; Місяць у Козерозі, щербатий.
Якщо ви людина самотній, підстрижіться в цей день, і ви буквально відбитися не зможете від симпатизують вам людей. Але тільки не беріть в руки коробочку з фарбою.

09.01 – місячну добу – 29; Місяць у Козерозі, щербатий.
Рекомендовано не ризикувати стригтися або фарбуватися. Для першого день просто несприятливий, а друге може вплинути на фінансову нестабільність.

10.01 – місячну добу – 1 і 2; Місяць у Козерозі. В 4 години 9 хвилин ранку настане Молодик.
Місячний календар стрижки на січень 2016 року говорить, що стрижка в Молодика може обернутися скороченням життя. Краще не ризикуйте. А ось пофарбувати волосся можна, але виключно натуральним барвником.

11.01 – місячну добу – 3; Місяць у Водолії, місяць.
Аналогічної фарбою користуйтеся і сьогодні. Знебарвлювати волосся не варто. А якщо підстригтися в цей день, можна накликати на себе неприємності зі здоров’ям.

12.01 – місячну добу – 4; Місяць у Водолії, місяць.
Якщо зберетеся фарбувати волосся, не міняйте відтінок радикально. Після стрижки 12 січня ви можете відчувати хвилювання або страх без відомих на те причин.

13.01 – місячну добу – 5; Місяць у знаку Риби, місяць.
Ви отримаєте від стрижки не тільки позитивні емоції, але і додаткові фінанси. А якщо на роботі очікується укладення будь-якого договору, пофарбуйте волосся в світлий тон, і операція пройде на «ура».

14.01 – місячну добу – 6; Місяць у знаку Риби, місяць.
Небажано ні фарбуватися, не стригтися. Останнє може погіршити стан вашого здоров’я.

15.01 – місячну добу – 7; Місяць в Овні, місяць.
Фарбування в цей день погано позначиться на думку оточуючих про вас, а стрижка посварить вас з близькими по духу людьми. Остерігайтеся будь-яких процедур з волоссям у цей несприятливий день.

16.01 – місячну добу – 8; Місяць в Овні, рустущая.
Обов’язково подстригайтесь сьогодні! Так ви привернете до себе удачу у всіх справах, а загальний фізичний стан організму покращиться багаторазово.

17.01 – місячну добу – 9; Місяць у знаку Телець, місяць.
Подстригаясь сьогодні, пам’ятайте про велику ймовірність того, що ви захворієте. Причому, такою хворобою, якої у вас ніколи не було. Якщо зберетеся фарбуватися, вибирайте тільки світлий відтінок. Він убезпечить вас від невдач.

18.01 – місячну добу – 10; Місяць у знаку Телець, місяць.
Стрижка в цей день буде невдалою. Більш того, місячний календар стрижки волосся на січень 2016 року говорить, що вона може накликати на вас неприємності. А ось якщо зберетеся змінити колір волосся, купуйте фарбу натурального походження. Це посприяє зміцненню імунітету.

19.01 – місячну добу – 11; Місяць у знаку Близнюки, місяць.
Якщо бажаєте в недалекому майбутньому отримати додатковий дохід, пофарбуйте волосся в мідний або золотистий тон. А стрижка сьогодні обіцяє зробити ваше життя цікавіше і веселіше.

20.01 – місячну добу – 12; Місяць у знаку Близнюки, місяць.
Сьогоднішній день також сприятливий для зміни іміджу. Так ви зможете зміцнити свої волосся, зробити їх красивіше і здоровіше. А самі ви станете привабливішими для представників протилежної статі. Красьтесь натуральною фарбою, щоб підвищити свою успішність.

21.01 – місячну добу – 13; Місяць у знаку Рак, місяць.
Нехороший день для стрижки. Вона може згубно вплинути на вашу долю. Та й фарбуватися сьогодні не варто – нічого хорошого це не принесе.

22.01 – місячну добу – 14; Місяць у знаку Рак, місяць.
Для фарбування волосся використовуйте щадні кошти, які «працюють» нешкідливо. Для стрижки день дуже сприятливий. У вас буде можливість підкріпити себе удачливістю.

23.01 – місячну добу – 15; Місяць у знаку Рак, місяць.
Фарбуватися в цей день рекомендують тільки в темні тони. А не варто підстригатися – накличеш на себе головні болі.

24.01 – місячну добу – 16; Місяць у знаку Рак. О 4 годині 45 хвилин ранку настає Повня.
Допоможе у вирішенні будь-яких питань забарвлення в темний тон. Якщо ж підстригтися, то можна захворіти.

25.01 – місячну добу – 17; Місяць у знаку Лев, щербатий.
Якщо ви віддаєте перевагу фарбуватися в світлі і руді відтінки – 25 січня для вас. Ці кольори допоможуть вам спілкуватися з близькими людьми легко. Не рекомендується підстригати волосся, так як це може призвести до травми, хоч і дрібної, і поганого самопочуття.

26.01 – місячну добу – 18; Місяць в знаку Діва, щербатий.
Стрижка дорівнює втраті матеріальних цінностей, будьте то фінанси або коштовності. Фарбуйте волосся тільки в тону, що благотворно впливають на ваш настрій. Ця процедура наповнить вас оптимізмом.

27.01 – місячну добу – 19; Місяць в знаку Діва, щербатий.
Якщо є домашні тварини, не варто підстригатися, інакше вони захворіють. Красьтесь натуральними барвниками.

28.01 – місячну добу – 20; Місяць у знаку Терезів, щербатий.
Підстригтися сьогодні — значить подовжити своє життя. А якщо ви вирішите пофарбувати волосся в свій «рідний» відтінок, то обов’язково заведете корисні знайомства.

29.01 – місячну добу – 21; Місяць у знаку Терезів, щербатий.
Не стрижіться і не фарбуйте волосся сьогодні.

30.01 – місячну добу – 22; Місяць у знаку Терезів, щербатий.
Красьтесь в рудий або світлий відтінок, щоб привернути до себе добрих людей з позитивними якостями. Такі друзі ніколи не завадять. А якщо вирішите підстригтися, знайте, що вас буде чекати благополуччя і успіх.

31.01 – місячну добу – 23; Місяць у знаку Скорпіон, щербатий.
Давно хочете повернути свій природний тон волосся? Сьогодні чудовий для цього день! Добре вплине на ваші справи стрижка волосся, особливо, якщо ви маєте справу з нерухомістю. Така операція пройде успішно і принесе вам велику вигоду.

З давніх часів люди звертали особливу увагу на фази місяця і сонця. З їх допомогою навіть відбувалося літочислення. Звичайно, можна не вірити в календар стрижок 2016 і робити все так, як захочеться. Але спробуйте хоча б раз зробити собі зачіску у найбільш сприятливий для цього день, і ви зрозумієте, що такі чудеса дійсно трапляються.

На завершення рекомендуємо вивчити знаменні дати 2016 року. Це допоможе заздалегідь підготуватися до всіх пам’ятним подіям історії.