Місячний календар рибалки на 2016 рік

Місячний календар рибалки на 2016 рік

Середній місячний календар ще по-іншому називають синодичний. Місяць складається з 29 або 30 місячних діб 12 годин і 29 діб. Місячний місяць можна поділити на чверті: перша чверть це молодий Місяць, друга чверть – молодий Місяць, третя чверть – щербатий Місяць і четверта чверть – щербатий Місяць.

На рівень води – припливи і відпливи, а також на організм риби дуже сильно впливає циклічна зміна чотирьох фаз гравітаційного поля Місяця. На кожен рік спеціально для рибалок розробляють спеціальний календар, за яким можна визначити, коли буде хороший улов, а коли краще сидіти вдома і нікуди не їхати.

У січні 2016 року на початку місяця в перших двох числах буде середній клювання. Далі кілька днів клювання буде поганим, але зате знову стане трохи краще. Наступні чотири дні клювання повинен бути гарним, а потім знову піде на спад. З 24 по 28 січня клювання обіцяє бути хорошим, так що можна сміливо йти на риболовлю. В кінці місяця клювання – середній.

У лютому улов на початку місяця буде поганий, потім середній і потім дуже хороший до 11 числа. Далі улов знову стає середнім, а з 23 по 27 число – гарний улов.

У березні улов 1 і 2 числа – середній, далі йде поганий. З 10 по 13 березня улов обіцяє бути хорошим, і знову йде на спад. Тільки 22 березня клювання повинен бути поганим, в інших числах – середній. З 24 по 28 березня клювання – хороший.

У квітні з 1 по 5 числа улов повинен бути поганим, з 8 по 11 – хороший. А ось 20 квітня кльову взагалі не буде. Місяць добре подіє на рибу в період з 23 по 27 квітня, так що готуйте вудки. В кінці місяця клювання буде середнім.

У травні на початку місяця їхати на риболовлю немає сенсу, а от з 6 по 9 число – улов буде просто чудовим. Потім знову спадає до середнього рівня, 19 числа – перерва, а в двадцятих числах риба знову буде добре ловитися.

У червні в основному буде тільки середній клювання. На початку місяця – поганий, 18 червня клювання немає, а знову ж таки, в двадцятих числах клювання знову стане відмінним.

У липні рибу краще ловити з 6 до 9 та з 20 по 24. ці дні сприятливі для лову риби. В інший період риба буде ловитися середньо, а 17 числа можна взагалі нічого не зловити.

Восени клювання повинен бути сприятливим лише в двадцятих числах, приблизно з 17 по 22.В кінці місяця клювання починає падати і ставати поганим, в інші дати можна спробувати спробувати удачу, адже улов обіцяє бути середнім. Взимку на рибу Місяць діє майже так само, як і восени. В кінці місяців кльов поганий, а от в середині – дуже хороший.