Місячний календар рибалки 2016

Місячний календар рибалки 2016

Найулюбленішим заняттям більшості чоловіків, заняттям, яким вони готові присвятити цілий день, а то і більше, є рибалка. Для чоловіка це неоціненне час, який він проводить наодинці з природою, або з друзями, улюблена справа, якій чоловік завжди знайде хоч трохи часу. Ну і, звичайно ж, будь-який чоловік хоче, щоб результатом такого проведення часу був не просто вдалий відпочинок, але ще і відмінний улов.

Будь-вже досвідчений рибалка знає, що Місяць, все-таки, впливає на багато процесів в нашому житті, а особливо, на природні явища. Тому багато рибалки сьогодні беруть до уваги місячний календар рибалки. Чому це важливо? Фази, в яких перебуває Місяць в той чи інший день впливають на процес риболовлі. Ще з давніх часів люди зверталися до такого календаря і завжди знали, коли все пройде успішно, а коли улову може і не бути зовсім.

Місячний календар рибалки 2016 допоможе визначити не тільки успішні дні, коли улов буде хорошим, але також і несприятливі для цього процесу дні, коли краще займатися іншими справами.

Отже, існує 4 фази Місяця, які надають дію: це молодик, перша чверть, повний місяць і щербатий Місяць.

На початку січня 2016 року клювання буде середнім, починаючи з 3-го числа улову особливо не буде, але потім ситуація піде на поправку. Особливо сприятливий для риболовлі в січні період з 24 по 28 січня. У лютому відмінними для риболовлі днями стануть 11-е лютого, а також період з 23 по 27 лютого. На початку місяця кльову не буде, а в усі інші дні улов буде середнім.

Березень обіцяє хороший улов з 10 по 13, а також з 24 по 28 березня. В інші числа улов буде середнім і нижче середнього. У квітні гарними днями стануть з 8 по 11 квітня і з 23 по 27 квітня. У травні, якраз на травневі свята, з 6-го по 9-е травня улов обіцяє бути прекрасним. Пізніше на рибалку варто їхати тільки після 20-х чисел.

Майже весь червень гарним уловом не порадує. Тільки в кінці місяця, починаючи з 20-го червня можна сміливо вирушати на риболовлю. У липні сприятливий період для рибної ловлі – з 6 по 9 липня та з 20 по 24 липня. У серпні клювання залишиться на середньому рівні.

В осінній період сприятливим періодом також буде кінець місяця, по 22 вересня. Пізнє клювання стає поганим, ризикуєте нічого не зловити. В інші місяці осені – жовтень і листопад, місячний календар обіцяє, що клювання буде перебувати на середньому рівні.