Місячний календар на лютий 2016 року, фази Місяця, сприятливі дні

Те, що головний супутник нашої планети впливає на нас, землян, найбезпосередніший вплив, знали ще наші далекі предки. Саме тому вони звіряли своє життя з Місяцем і її фазами. Та й перші календарі були саме місячними. Причому вони визначали не лише дату, а й діяння, що з нею пов’язане: по Місяцю одружилися і сіяли, з нею радилися про зачаття і зміні місця стоянки і багато іншого.

Самопочуття теж пов’язували з Місяцем: за її фаз визначали спад настрою і проблеми зі здоров’ям, а також повноту почуттів і фізичну активність.

Ось і сьогодні багато хто з нас розуміють, що людського фактора ще ніхто не відміняв, тому всі ми в тій чи іншій мірі залежимо від фаз місяця. І якщо сьогодні ви активні і життєрадісні, якщо енергія буквально б’є ключем і вдається все, за що не візьметеся. А через два тижні все буде валитися з рук, негатив зросте до небес, так і занепад сил і настрою нижче плінтуса забезпечені. Причому забезпечені самими небесами… Адже місяць зростаюча місяць старіюча – це як вирок: у першому випадку життєрадісність і здоров’я теж ростуть, а в другому – спадають, приводячи до апатії і проблем із самопочуттям. Тому не слід рвати жили і лізти зі шкури: по можливості відкладіть важливі справи на період активної (зростаючою) місяця, а в дні молодого місяця просто відпочиньте, розслабтеся, махніть на все рукою. Інакше можливі нервові зриви, негаразди в сім’ї і на службі, сварки і чвари з рідними та колегами. Воно вам треба?

Покличте Місяць у спілчанки! Слідуйте її рекомендацій – і життя увійде в русло. Широке, привільне, спокійне.

Фази Місяця і знаходження Місяця в знаках Зодіаку

Дата
Місячний день
Місяць у знаку Зодіаку
Фаза Місяця

1 лютого 2016, Пн
22
Місяць у Скорпіоні
Третя чверть

2 лютого 2016, Вт
23
Місяць у Скорпіоні
Щербатий Місяць

3 лютого 2016, Ср
24
Місяць у Стрільці
Щербатий Місяць

4 лютого 2016, Чт
25
Місяць у Стрільці
Щербатий Місяць

5 лютого 2016, Пт
26
Місяць у Козерозі
Щербатий Місяць

6 лютого 2016, Сб
27
Місяць у Козерозі
Щербатий Місяць

7 лютого 2016, Нд
28
Місяць у Водолії
Щербатий Місяць

8 лютого 2016, Пн
29, 30
Місяць у Водолії
Новий Місяць

9 лютого 2016, Вт
1
Місяць у Рибах
Зростаюча Місяць

10 лютого 2016, Ср
2
Місяць у Рибах
Зростаюча Місяць

11 лютого 2016, Чт
3
Місяць в Овні
Зростаюча Місяць

12 лютого 2016, Пт
4
Місяць в Овні
Зростаюча Місяць

13 лютого 2016, Сб
5
Місяць в Овні
Зростаюча Місяць

14 лютого 2016, Нд
6
Місяць у Тельці
Зростаюча Місяць

15 лютого 2016, Пн
7
Місяць у Тельці
Перша чверть

16 лютого 2016, Вт
8
Місяць у Близнюках
Зростаюча Місяць

17 лютого 2016, Ср
9
Місяць у Близнюках
Зростаюча Місяць

18 лютого 2016, Чт
10
Місяць у Близнюках
Зростаюча Місяць

19 лютого 2016, Пт
11
Місяць у Близнюках
Зростаюча Місяць

20 лютого 2016, Сб
12
Місяць у Леві
Зростаюча Місяць

21 лютого 2016, Нд
13
Місяць у Леві
Зростаюча Місяць

22 лютого 2016, Пн
14
Місяць у Леві
Повний Місяць

23 лютого 2016, Вт
15
Місяць у Діві
Щербатий Місяць

24 лютого 2016, Ср
16
Місяць у Діві
Щербатий Місяць

25 лютого 2016, Чт
17
Місяць у Терезах
Щербатий Місяць

26 лютого 2016, Пт
18
Місяць у Терезах
Щербатий Місяць

27 лютого 2016, Сб
19
Місяць у Терезах
Щербатий Місяць

28 лютого 2016, Нд
20
Місяць у Скорпіоні
Щербатий Місяць

29 лютого 2016, Пн
21
Місяць у Скорпіоні
Щербатий Місяць

Що обіцяє місячний календар на лютий 2016 року?

Спокоєм відрізнявся і січень: це було час дум і роздумів, постановки завдань і визначення цілей. Але настав лютий – і пора втілювати все це в життя! Не відкладайте ні на день, беріться діяти прямо з першого ж дня місяця.

1 лютого Місяць у Скорпіоні. Це означає, що інтелектуальна діяльність принесе кращі плоди, ніж бездіяльність. Сміливо беріться за здавалися нерозв’язними проблеми, беріться за справи, що вимагають розумової активності, проникливості, розважливості і концентрації. Пам’ятайте: у вас всього чотири дні, адже вже 5 числа краще всього зупинитися, озирнутися і оцінити «скоєне». Що, накрутили справ? Нічого страшного – адже можна і виправити! Ось тільки за виправлення потрібно братися не відразу, а після ретельної оцінки ситуації. Швидше за все, через пару-трійку днів з’явиться рішення набагато більш вигідне, ніж виникло спонтанно зараз.

До речі, ці дні до початку місяця – непоганий період відвідати свого лікаря або нарешті розпочати планове лікування. Будуть максимально ефективні і сеанси у косметолога.

Та й місячний календар рекомендує 6 лютого «пригальмувати»: отсидитесь в колі сім’ї, заспокойтеся. Не дозволяйте собі в цей день зриватися на близьких і тим більше – лити сльози. Для цього немає ніяких підстав, крім положення Місяця, що робить цей день неблагополучним. Але вона – не причина псувати відносини. А ось отримати травму через неї можна, тому за кермом будьте акуратні.

На щастя, «день невезіння» триватиме рівно добу, і вже з 7 числа цілих 10 днів – аж до 17 лютого всіх чекають удачі і успіхів, благополуччя і навіть нова (або стара…) любов! Але тут головне – не піддаватися емоціям, а бути витриманим і спокійним. А нове знайомство може в майбутньому виявитися дуже важливим і потрібним.

Ця декада – прекрасний час приділити увагу своєму здоров’ю і нарешті вийти на вулицю, вдихнути грудьми і відправитися на зустріч з приятелями. Або взяти з собою дітей і поїхати до бабусям-дідусям. Ці візити наповнять вас новими відчуттями, подарують умиротворення, яке буде зовсім не зайвим у наступні п’ять днів – під час негативного впливу Місяця. Не піддавайтеся емоціям, включіть розум – це всі Місяць винна. Ось пройде 20 лютого – і все нормалізується! Так що не бесітесь, не сперечайтеся, не сваріться з близькими. В останньому випадку, якщо ви все-таки дозволите сварку, майте на увазі, що примирення буде довгим і болісним. Так що краще стисніть волю в кулак… Це ненадовго – лише до 24 числа.

А 24 лютого, як стверджує місячний календар на лютий 2016 року – прекрасний день, мабуть, найкращий в лютому. Активність – на піку, настрій – чудове, все справи йдуть, все виходить! Користуйтесь моментом – починайте нову справу. Адже сьогодні – день реалізації всіх бажань.

На жаль, вже 27 числа все зійде нанівець… Місяць старіє, сили вичерпуються, настрій падає. Ліки – старовинне: книги, фільми, вечірки. Але пам’ятайте: спиртне принесе тугу. Як і на початку місяця, ці дні можна присвятити здоров’ю і косметичних процедур.

Що, залишилися незавершені справи? Ах, облиште, облиште, відкладіть їх на березень – там вони виконуватися набагато швидше. А ви тим часом вирушайте-но відпочивати. Або, навпаки, навантажите себе, але не розумово, а фізично – в тренажерному або у фітнес-залі. Ну, або хоча б сходіть з дитиною на гірку, чи що…

На завершення рекомендуємо вивчити гороскоп на лютий 2016 року. Багато читачів різних знаків зодіаку зможуть почерпнути для себе корисну інформацію з цього матеріалу.