Місячний календар на липень 2016 року. Сприятливі дні для стрижки і робіт по саду.

Активність організму людини і будь-який процес на Землі досить сильно залежать положення і стану Місяця. Ці фази сильно впливають на отримання організмом енергії і тому досить сильно пов’язані зі здоров’ям. Саме тому фази місяця рекомендується враховувати в садівництві, при загальних оздоровчих заходах і навіть при стрижці людини. Якщо буде зростаюча Місяць, то організм людини накопичує енергію і завдяки цьому набирається природною силою. А якщо Місяць убуває, то людина буде легше витрачати свою енергію і стає при цьому більш бадьорим. Такі сприятливі позитивні дні вказує місячний календар на липень 2016 року, де дано поради від кращих фахівців-астрологів.

Місячний календар на липень 2016 року. Сприятливі дні для стрижки і робіт по саду.

Стрижки, липень 2016 року

Дивовижна Місяць робить величезний вплив на всі життєві функції від загального стану людини до вибору зачіски для чоловіків і жінок. Місячний сучасний календар підкаже, коли потрібно ходити до перукарям, щоб це не завдало шкоди, а навпаки, допомогло і зробило волосся красивими і елегантними. Ріст волосся буде самим кращим і швидким у липні з 5 числа при молодому місяці по 20 липня при повному Місяці. Стан волосся людини також залежить від розташування місяця в зодіаку, дізнатися про це можна переглянувши місячний календар стрижок на липень 2016 року.

Місячний календар на липень 2016 року. Сприятливі дні для стрижки і робіт по саду.

Сприятливими і більше найкращими днями для стрижок є 2 липня, коли гарна зачіска принесе удачу. Четвертого липня ріст волосся буде найкращим, тобто стає самим красивим і густим, стрижка 6 липня приверне радість і удачу. Дуже вдалим днем для походу до особистого перукаря буде 7 липня, стрижка цього дня зробить ваше життя кращим. А стрижка 10 липня зробить розум проникливіше, також можна стригтися 16 числа, завдяки чому людина стане привабливішим, а його волосся більш здоровими. Якщо робити зачіски 19 числа, то це приведе вас до щастя, а стрижка 20 числа позитивно позначиться на загальному фінансовому становищі.

Місячний календар для квітникарів і садівників

Місячний чудовий календар вказує точне положення Місяця в зодіаку, час фаз і загальне розташування супутника Землі. Сучасний місячний календар квітникаря — липень 2016 року дасть докладні рекомендації з вирощування квітів. Місяць робить величезний вплив на різний рослинний світ і якщо слідувати цим календарем, то можна отримати чудовий урожай і яскраві красиві квіти.

Місячний календар на липень 2016 року. Сприятливі дні для стрижки і робіт по саду.

Дні кожної чверті супутника, а також молодий місяць і саме повня є днями дуже сильної дії між супутником і Сонцем, тому ці дні вважаються несприятливими для квітникарів. А сприятливими є ті дні, коли між Місяцем і Сонцем утворюється аспект в 60 і 120 градусів. Найкращими днями для квітникарів будуть 21 липня на 17-18 день Місяця, а також 2 липня і 3 липня на 27-28 місячний день.

Поради квітникарям

Місячний календар рекомендує 1-го числа відмовитися від висаджування, посіву та укорінення, а 2 числа краще садити всі рослини крім цибулинних. Третього числа рекомендується робити пересадку квітів, а 4-го і 5-го липня краще зайнятися санітарної обрізанням і профілактикою хвороб. Шостого числа роблять формує спеціальну обрізку і вносять добриво. Сьомого числа роблять пересадку різних багаторічників, а 8-го числа підживлення квітів і розпушування. Дев’ятого липня можна садити всі рослини, а 10-го числа краще працювати з кучерявими різними рослинами. Одинадцятого липня потрібно збирати будь-які лікарські рослини, 12 – го числа краще пересаджувати і ділити багаторічні рослини.

Місячний календар на липень 2016 року. Сприятливі дні для стрижки і робіт по саду.

Календар садівника рекомендує 13 липня робити обприскування і розпушування, а ось 14-го за новомісяччя краще ні сіяти, ні садити і навіть не працювати з землею, 15-е число також несприятливо для роботи з рослинами. Шістнадцяте число сприятливо для земляних робіт, 17-е для живцювання, а 18-е для розпушування та поливання землі. Рекомендується 19-го тільки рихлити землю і вносити добрива, 20-го числа слід боротися з шкідниками і робити підживлення, а 21-го можна висаджувати цибулинні. 22-го числа потрібно підгодовувати добривами і знищувати шкідника, а 23-го і 24-го садити в’юнкі рослини. А 25-го липня рекомендується саджати почвопокривні і цибулинні, а 26-го і 27-го трав’янисті і цибулинні. А ось 28 числа краще не сіяти і не садити, 29-го числа вранці не працювати з рослинами, 30-го можна вносити різні органічні добрива, а 31-го пересаджувати і садити всі квіти, окрім цибулинних рослин.

Аспекти посіву рослин

Актуальний місячно посівний календар в липні 2016 року пропонує займатися посівом тільки в сприятливі дні, це 8-е, 14-е, а також 24-е і 28-е числа. Інші дні є нейтральними або несприятливими для посівних різних робіт. Зелень і овочі рекомендується сіяти у теплиці і на підвіконні з 4 по 10, з 10 по 13 можна боротися з різними шкідниками і рихлити землю, а 14 і 15 краще пересаджувати кімнатні будь-які рослини. З 16 по 18 не можна пересаджувати і робити посів, з 19 по 23 можна сіяти квіти та зелень, а з 24 по 27 рекомендується вносити добрива і рихлити землю, 28 і 29 можна садити насіння, а 30 і 31 краще не робити посадку та пересадку рослин.


Резюме:
За місячним календарем краще стригтися 2, 6,7,10, 16, 19 і 20 липня.
1 липня краще відмовитися від посадки і посіву.
Місячний календар на серпень.

Розкажіть про нас друзям: