Місячний календар на квітень 2016 року: посівної, стрижок, садівника, квітникаря

Місяць квітень 2016 року обіцяє бути метушливим, неспокійним і повним масою незавершених справ, хоча і починається з Місяця, що убуває. Місячний календар на квітень 2016 року допоможе розібратися всім і кожному, що і коли треба робити, а коли краще відкласти в сторону.

Місячний календар на квітень 2016 року: посівної, стрижок, садівника, квітникаря

Прогноз на місяць

Початок місяця буде відносно спокійним, сонливим, повним відпочинку і накопичення життєвих сил. З 1 по 6 квітня 2016 року Місяць знаходиться в спадної фази. У цей період організм людини швидко виснажується, знаходиться в стані фізичної та психічної втоми. В такі дні краще не починати нових справ, але можна просто починати планувати. Найкраще в такі дні займатися вже складеними справами, які не вимагають великих зусиль, побільше проводити часу з сім’єю і з дітьми, гуляти на свіжому повітрі. Цей час характеризується підвищеним рівнем обманів в області фінансових операцій, слід оформлення кредитів відкласти до кращих часів. З 5 квітня почнеться підйом активності, захочеться чогось новенького. Дні сприятливі для нових починань, змін способу.

Середина місяця обіцяє бути енергійною, наповненою. У цей період рекомендується бути максимально зосередженим на важливих справах, відсіювати всю непотрібну інформацію. До 15 квітня будуть активні дні, повні різних справ, турбот і активності. З 16 квітня захочеться відпочити – ні в якому разі не можна відмовляти собі у відпочинку. Цей день треба провести спокійно, рівномірно.

Місячний календар на квітень 2016 року: посівної, стрижок, садівника, квітникаря

Друга половина квітня 2016 буде напруженою для жінок в моральному плані. У цей період дівчата будуть заклопотані собою і тим, як їх бачать оточуючі. Важливо зберігати спокій і не зациклюватися на емоційних переживаннях.

23 квітня, в день повного місяця, багатьом відкриється новий шлях переосмислення себе і навколишнього світу. Взагалі, квітень буде сприятливим місяцем для Козерогів і Тельців, а для Скорпіонів доля буде випробовувати на міцність.

Місячний календар стрижок на квітень 2016 року

Місячний календар на квітень 2016 року: посівної, стрижок, садівника, квітникаря

Сприятливими днями для зміни образу, зокрема і для стрижок будуть 3, 11, 16, 17, 19-21, 28-30 квітня. У цей період стрижка буде як не можна до речі, вона не тільки підкреслить достоїнства і справить незабутнє враження на оточуючих, але і принесе успіх розпочатих справах. У ці дні відмінно буде виконана фарбування волосся, зафарбовування коренів, хімічна завивка – жоден з цих способів не зіпсує волосся. Сприятливі дні — відмінний час для тих, хто хоче кардинально змінити стиль.

Місячний календар садівника, квітень 2016 року

Місяць і Сонце впливають на кожну рослину в світі. Вже давно було помічено, що рослини по-різному реагують на навколишнє середовище, в залежності від того, в якій фазі знаходиться Місяць. Як відомо, при наростаючому Місяці будь-яка рослина буде рости швидше і ставати міцнішими. Те ж саме стосується і посадки – при посадці на правильних фазах рослина дасть гарний урожай.

Місячний календар на квітень 2016 року: посівної, стрижок, садівника, квітникаря

Сприятливими днями для посадки та пересадки кімнатних рослин для квітникаря будуть з 8 по 21 квітня. Вдалими посівними днями для садівників-городників будуть 4, 5, 6, 7, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 26, 28, 30 квітня. Порадують садівників відмінним урожаєм посаджені у вищевказані дні такі овочі: цибуля, морква, капуста, кріп, шпинат, селера, петрушка, буряк, картоплю і огірки. Ні в якому разі не можна сіяти 2 і 10 квітня – врожаю не буде, або плоди будуть занадто малими. 10-14 квітня астрологи рекомендують відпочити від садівничих і посівних робіт і зайнятися щепленнями для дерев. З 15 по 19 число краще взагалі не займатися городніми та садовими роботами – несприятливий час, кожне зусилля може виявитися марним. 23 квітня в день повного місяця, не рекомендується займатися будь-якими справами, навіть домашніми.

Місячний календар квітникаря, квітень 2016 року

Місячний календар на квітень 2016 року: посівної, стрижок, садівника, квітникаря

Перші сприятливі дні першого тижня квітня для посіву рослин, а точніше 4 квітня, краще витратити на посадку квіткових насіння в грунт (наприклад, астра, бегонія, віола, гвоздика, клематис, дзвіночок, лотос, мак, незабудка, ромашка, фіалка та інші), а 5 квітня — витких рослин (ліана, лимонник, іпомея, кампсис, гліцинія, дикий виноград тощо). 6-7 квітня можна зайнятися укоріненням чернецов. 8, 9 і 10 числа краще не займатися квітникарством і зробити невелику перерву. 11-12 числа починається сприятливий період для пересаджування саджанців квітів і висівання насіння в грунт. Далі місячний календар говорить, що необхідно зробити перерву до 20 числа, а потім почати займатись висаджуванням цибулинних і бульбі-цибулинних рослин (таких, як тюльпан, нарцис, рябчик, крокуси, гладіолуси).

Місячно-посівний календар, квітень 2016 року

Місячний календар на квітень 2016 року: посівної, стрижок, садівника, квітникаря

Згідно з складеним астрологами таблиць, посівними роботами в квітні 2016 року можна займатися в будь-який день, тільки для кожної рослини і овочу своя конкретна сприятлива дата. Так, найкращими днями для посіву кукурудзи, бобових і гарбузового вважається 12-14, 20-21 числа; білокачанну капусту і огірки варто висаджувати з 8 по 14 квітня, а також 20 і 21 числа; полуницю, дині, кавуни і суницю рекомендують садити з 8 по 14 числа; для томатів і баклажанів найсприятливішим часом буде 8, 9, 20 і 21 квітня; перець, кріп, базилік і петрушку найкраще сіяти 8-14 числа; морква, картопля і буряк необхідно сіяти в перші 5 днів і останній тиждень квітня; редиску і редьку треба висаджувати з 4 по 6, а також 25-27 квітня; цибулю, селеру і часник краще всього висаджувати 4 числа і з 25 по 28 квітня; для соняшнику найкращим посівним періодом буде 8-10, 12-14 20-21 квітня.

Завдяки використанню Місячного календаря, можна покращити особисте життя, бути обережним у відношенні з іншими людьми, бути попередженим про майбутні невдачі, а також правильно розпланувати місяць для робіт з рослинами.


Резюме:
Сприятливі дні для походу до перукаря— 3, 11, 16, 17, 19-21, 28-30 квітня.
Найкращими днями для посадки і догляду за рослинами стануть: 4-7, 17-22, 26, 28 і 30 квітня.
Місячний календар на травень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: