Місячний календар на березень 2016 року: календар стрижок, посівної, квітникаря і садівника

Навіть в сучасному світі, повному різних технологій і атеїзму досить багато людей вірить у самі містичні речі. Як розвиваються якісь технології, знання або наука так і розвиваються вірування. Якщо в Середні століття був один Бог і все було гранично просто, то сьогодні кожен може вибрати собі одного бога з безлічі. Сьогодні набули поширення раніше незначні вірування (іслам, буддизм), філософські науки (фен-шуй, конфуціанство) і язичницькі течії.

Місячний календар на березень 2016 року: календар стрижок, посівної, квітникаря і садівника

 

Але крім вірувань існують і певні традиції або прикмети, за якими живе також велика кількість людей. До них відноситься, народні прикмети, обряди, забобони. На ряду з цим люди у своєму житті покладаються не тільки на точні і наукові дані, але і на деякі містичні. До таких знань відноситься і місячний календар, який показує фази Місяця і показує який день є більш сприятливим.

Що таке місячний календар

Всі ми звикли вважати місяць як певну кількість днів. Тобто місяць – це одиниця вимірювання часу. Насправді навіть звичайний загальноприйнятий місяць залежить від фаз Місяця. Місяць містить в собі стільки днів, скільки необхідно для повного кола Місяця навколо Землі, тобто часовий проміжок між двома постійними положеннями Місяця на небосхилі. Наприклад, від молодика до молодика. А от місячний місяць або календар є таким же місяцем, але вважається від видимого руху супутника. Укладає в собі такий ось місячний місяць близько 29 діб. Винайдений був такий місячний календар за багато тисяч років до нашої ери та у багатьох країнах був основоположним документом, за яким стежили за зміною часу. Починається місячний місяць за два дні до молодика і закінчується, коли на небі закочується остання повний Місяць. Насправді місячний календар має багато невідповідностей і є не зовсім точним, так як Місяць має складну орбіту і відстежити точну її рух в принципі не завжди можливо.

Календар на березень 2016 року

Якщо ви є прихильником віри в те, що Місяць, рухаючись навколо Землі дуже впливає на всі відбуваються тут, то вам варто мати при собі календар і заздалегідь знайомитися з фазами Місяця на найближчий місяць і планувати заздалегідь всі свої справи, щоб мати найбільший успіх. Знайшовши докладний виклад у Інтернеті, це зробити легко. Звичайний місячний календар включає в себе саме докладний виклад всіх послідовних змін Місяця на небосхилі. Він включає:

 • Місячні фази.
 • Вдалі дні для вашого знака Зодіаку.
 • Циклічність фаз.
 • Час руху Місяця.
 • Вплив Місяця в будь-який день.

Місячний календар на березень 2016 року: календар стрижок, посівної, квітникаря і садівника

Існує багато різновидів місячного календаря. Люди навчилися вираховувати і складати такий календар для певної сфери діяльності, професії або хобі. Таким чином розрізняють місячний календар для:

 • Універсальний календар (підходить для будь-якої людини).
 • Садівника.
 • Перукаря (календар стрижок).
 • Городника.
 • Посівної.
 • Рибалки.

Розглянемо деякі з таких календарів на прикладі.

Місячний календар стрижок на березень 2016 року

Місячний календар на березень 2016 року: календар стрижок, посівної, квітникаря і садівника

Такий календар крім звичайного поділу і докладної характеристики днів з урахуванням фаз Місяця, включає в себе також і докладний опис тих днів, які найбільш вдало буде робити стрижку, тобто стригти волосся. У давнину обрізання волосся вважалося найдавнішим і найсильнішим ритуалом, який мав великий вплив на людину і його життя. З тих пір подібні вірування ослабли, але стригти волосся переважно в день, який буде найбільш підходящим за версією місячного календаря. У березні ці дні будуть наступними: 12, 14, 16, 19, 21 і 22 березня.

Місячний календар садівника березень 2016 року

Найчастіше цей календар походить не тільки для квітникаря. Швидше за все, ви також знайдете в ньому і місячний календар садівника березень 2016 року, оскільки два цих заняття мають один і той же сенс і мета.

Місячний календар на березень 2016 року: календар стрижок, посівної, квітникаря і садівника

Такий календар детально розписує всі дні для занять садівницькими справами. Причому це стосується не тільки городників на вулиці, але і тих, хто має і доглядає за домашніми рослинами. Адже Місяць діє на всі рослини відразу, незалежно від їх місця розташування. Завдяки цим календарем ви зможете визначити в який час вам буде зручніше і найвдаліше займатися городницькими роботами, коли посаджені вами рослини будуть швидше рости і принесуть найбільший урожай. У березні ці дні збігаються з календарем городника.

Місячно-посівний календар березень 2016 року

Місячний календар на березень 2016 року: календар стрижок, посівної, квітникаря і садівника

Також існує календар, який показує сприятливий час для посівних робіт. Як ви знаєте в стародавні часи урожай становив основу благополуччя сім’ї, роду і цілих держав. Саме від нього залежало багатство країни і її благополуччя, відповідно вибирали особливі дні для посіву. Зараз ці вірування стихли, але, якщо ви хочете отримати багатий врожай вам варто звернути увагу на сприятливі дні для посіву в березні: 2, 3, 10, 12, 13, 16, 17, 22, 23 і 31 березня. Найчастіше ці дати збігаються з датами в календарі городника-квітникаря.

Ось коротка характеристика і найбільш вдалі дні місячного календаря в березні 2016 року. Слідуйте їм, і вас чекає успіх. Але пам’ятайте про те, що сильно те, у що ви вірите.


Резюме:
Вдалі дні для стрижки в березні: 12, 14, 16, 19, 21 і 22.
Кращий час для посіву, догляду за рослинами— 2, 3, 10, 12, 13, 16, 17, 22, 23 і 31 березня .
Місячний календар на квітень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: