Місячний календар на 2016 рік – фази Місяця

Місячний календар на 2016 рік  фази МісяцяПредставляємо вашій увазі Місячний календар на 2016 рік, завдяки якому ви зможете спрогнозувати багато подій свого життя і спланувати порядок тих чи інших дій.

Вважається, що місячний календар був створений близько 6 000 років тому. Це означає, що місячний календар – найдавніша на планеті. Він був розроблений древніми єгиптянами, які вже тоді помітили вплив, що Місяць впливає на людей, тварин і рослини.

Місяць рухається по небозводу і знаходиться в різний час в різних фазах, що впливає на багато процесів на нашій планеті. Саме з цими процесами пов’язана можливість пов’язувати багато видів діяльності з місячним календарем.

Місячний календар на 2016 рік — фази Місяця

Місячний календар на 2016 рік  фази Місяця

Місячний календар гранично простий у використанні. Для цього слід знати, що місячний цикл дорівнює 29,5 днів. Протягом цього періоду супутник Землі змінює чотири фази:

 • Молодик;
 • Перша чверть;
 • Повний місяць;
 • Остання чверть.
 • При цьому кожен раз молодик відбувається в новому знаку Зодіаку, що також має неабиякий вплив на багато процесів на Землі. Молодик і повний місяць, в свою чергу, вважається днями, коли Сонце і Місяць набувають особливо напружене взаємодія. На ці періоди астрологи не рекомендують планувати вирішення якихось важливих питань.

  А от період відразу після молодика – оптимальний час для будь-яких важливих справ. У свою чергу, на убуваючу Місяць оптимально планувати завершення справ. При цьому важливо, щоб робота була завершена до початку наступного місячного циклу.

  У людини, далекої від астрології цілком може виникнути резонне питання про те, яка користь може бути людині від місячного календаря. Справа в тому, що Місячний календар на 2016 рік здатний допомогти у чому: підказати оптимальний час на початку важливої справи і його завершення, уберегти від багатьох неприємностей, і в результаті принести успіх в будь-якому питанні.

  Наприклад, городники та садівники завдяки йому можуть вибрати оптимальний час для посіву насіння або висадки рослин. В результаті це може визначити успіх, зберегти і примножити кошти. Раніше ми публікували Місячний посівний календар на 2016 рік.

  Багато модниці з оглядкою на Місячний календар планують походи до стилістів і перукарів. Це вберігає їх від нервових потрясінь у разі вибору невідповідного часу і сприяє створенню красивої стильної стрижки. Читайте також Місячний календар стрижки на 2016 рік.

  Неоціненну допомогу Місячний календар на 2016 рік може надати і рибалкам, як любителям, так і професіоналам. З його допомогою можна вибрати ідеальний день для риболовлі і визначити дні, в які витрачати час і сили на ловлю риби абсолютно безглуздо.

  А багато подружні пари погоджують з Місячним календарем зачаття дитини. Адже Місяць надає великий вплив на зачаття.

  Більш детальну інформацію про фази Місяця ви можете отримати на цих сторінках:

  Місячний календар на січень 2016 року

  Місячний календар на лютий 2016 року

  Сторінки будуть додаватись.