Мережа громадського харчування Микити Михалкова може відкритися у 2017 році

Їмо, як вдома

Останнім часом чималий інтерес громадськості привернуло заплановане відкриття національної мережі швидкого харчування “Їмо як вдома”, одним з авторів і засновників якої є режисер Микита Міхалков. І ось напередодні під час виступу на Петербурзькому міжнародному економічному форумі заявив, що проект, найімовірніше, буде запущений в 2017 році.

За словами Микити Михалкова, це дуже серйозний проект, який не можна почати реалізовувати, просто взявши кредит. Необхідно все детально розрахувати.

Режисер заявив, що джерела фінансування проекту вже визначені. Це будуть кошти приватних інвесторів, а також кредитні гроші. В даний час ці кошти не використовуються, оскільки, за словами Міхалкова, немає ніякого сенсу взяти кредит, щоб “лічильник почав клацати, поки немає віддачі”.

У загальній складності для запуску мережі “Їмо як вдома” потрібні інвестиції в загальній сумі майже мільярд рублів. За підрахунками організаторів, окупність проекту складе близько п’яти років. Спочатку планувалося окупити витрати приблизно за 2,5 року.

У проект планує вкластися брат Михалкова Андрій Кончаловський, який є співавтором ідеї. Він обіцяв вкласти в “Їмо як вдома” 300 мільйонів рублів. Відсутні кошти повинен надати у вигляді кредиту “Ощадбанк” у разі підтримки проекту “Агентством кредитних гарантій”, а також регіональними гарантійними фондами в розмірі 50-70% від загального розміру кредиту.

Під час наради віце-прем’єра Аркадія Дворковича, який відбувся ще 9 квітня 2015 року, було прийнято рішення, що проект не будуть залучатися бюджетні кошти.

Нагадаємо, автори проекту звернулися до президента Росії з планом створення національної мережі громадського харчування “Їмо вдома” навесні 2015 року. Згодом мережа була перейменована в “Їмо як вдома”. Спочатку планувалося відкрити у пілотних регіонах 100 об’єктів громадського харчування, а також дві фабрики.

На завершення рекомендуємо читачеві з’ясувати, що можна приготувати на Новий 2017 рік Півня смачно і швидко.