Мелодрами російські 2016

Мелодрами російські 2016

Напевно кожному захочеться дізнатися, які фільми вийдуть у майбутньому році. Отже, новинки – російські мелодрами 2016: коротко сюжети і оповідання про фільм.

Фільм «Наказано народити». Російська мелодрама, оповідає про продовження історії фільму «Наказано одружити». Після подій, які розгорталися в його сюжеті, нібито, пройшов цілий рік. Головна героїня на ім’я Лара успішно вийшла заміж і стала порядною дружиною військового Козлова зі званням лейтенант.

В місто Севастополь, де і відбуваються описувані події, приїжджає якийсь громадянин Філімонов, звання контр-адмірала і оповідає Лобанову, також людині військовій, адміралу про конкурс, організовуваний серед начальства частин військової армії. Назва конкурсу носить назву «Дідусь російського флоту», і має статус всеросійського. Переможцем конкурсу зарахують того, у кого буде найбільша кількість дітей, ну і звичайно, інші показники в частині, такі як, дисципліна, здоров’я солдатів, також будуть в нормі.

У подальшому також було обіцяно, що такого начальника, який і стане переможцем не відправлять на пенсію, поки він сам того не захоче. Та й взагалі було багато, що обіцяно по цьому конкурсу, та підвищення по службі, і поліпшення житла, нібито навіть квартиру обіцяють! Філімонов по-товариськи лає Лобанова за те, що у нього дочка, перебуваючи заміжня, досі не змінила статус на молоду маму, і не зробила Лобанова щасливим дідом.

Лобанов тут же хоче виправити ситуацію і вирішується на серйозний батьковий розмова з дочкою. Однак Лара, звичайно ні в яку! І за наказом збільшувати склад сім’ї вона категорично відмовляється. Тоді адмірал вирішується звернутися за допомогою до друзів Козлова – Масленнікову і Ленцову – людям військовим. І тоді вже ці двоє розробляють свій хитрий план дій, так як за конкурсом ясно ж сказано – народити! А наказ – є наказ. Порушувати не можна!

Наступна мелодрама, яка планує свій вихід також на 2016 рік – це «30 побачень». Мелодрама з романтичним ухилом оповідає про пошуки справжньої щирої, а головне, взаємної любові. Режисери фільму хочуть донести до російського глядача, давно не вірить в диво, що занадто наполегливі пошуки своєї другої улюбленої половини не можуть увінчатися успіхом, тому що часто ми не помічаємо очевидного – той, хто нам потрібен, часто знаходиться зовсім поруч, тільки треба озирнутися по сторонах. Це може бути хто завгодно: сусід, старий друг, друг дитинства, однокласник. Може, серед них і є вона, справжня любов?

У фільмі мова йде про дівчину, яка опинилася на самоті після довгих відносин з молодою людиною, з якою вони були разом більше 5 років. Вона не впадає у відчай і не збирається вішати на себе клеймо «покинув чоловік». Вона відразу ж відправляється за допомогою до фахівців, а саме до психолога на тренінг для самотніх дам. Суть занять полягає в наступному: щоб якомога легше пережити розрив і знайти собі нові почуття, потрібно пройти через спеціальний метод заперечення, виплеснути негативні емоції, що накопичилися, прийняти те, що відбувається і оновивши себе, ставши іншою людиною, йти назустріч своєму новому щастя.