Медведєв заявив, що Росія захищає в Сирії свої національні інтереси

Медведєв заявив, що Росія захищає в Сирії свої національні інтересиПрем’єр-міністр Росії Д. Медведєв заявив, що Росія в Сирії відстоює власні національні інтереси. Він підкреслив, що російська операція повітряно-космічних сил в Сирії спрямована не на захист президента Сирії Башара Асада, а на боротьбу з міжнародним тероризмом.

В інтерв’ю для телепрограми “Вести в суботу” прем’єр спростував звинувачення в адресу Росії про те, що російська операція в арабській республіці спрямована на підтримку чинного президента Асада. Він заявив: “Ні, це абсолютно не так. Хто буде керівником Сирії, повинен визначати сирійський народ. Він, до речі, багатонаціональний, багатоконфесійне, складний. І це питання вибору самого народу. Зараз ми виходимо з того, що легітимним президентом є Асад.”

Дмитро Медведєв заявив, що спочатку саме США звернулися до Росії з пропозицією про спільну боротьбу з ІГ в Сирії. Потім Росія отримала відповідний дозвіл від офіційних сирійських властей. Але після цього американські влади почали відмовлятися від співпраці в цьому питанні. «Адже як розвивалися події в Сирії? Я нагадаю. Деякий час тому там почався конфлікт, ще в 2010-2011 роках. Ми спочатку зайняли позицію, що не будемо приймати жодних рішень, спрямованих на підрив авторитету чинної влади. Далі виникла проблема з ІГ. Американці звернулися до нас, кажуть: давайте разом боротися з цим злом. Ми відповіли їм: так, ми вважаємо це правильним, ми готові це робити. Питання в тому, як»,— розповів прем’єр-міністр РФ.

За словами Д. Медведєва, російські збройні сили спільно з владою Сирії вибрали кілька цілей для нанесення авіаударів. Але після цього, за словами прем’єра, американці почали висловлювати невдоволення, заявляючи, що “удари наносяться не за тим цілям”. Медведєв заявив, що при цьому “цілі, за якими російської авіації слід вести вогонь, американці не показують”.

Можливо, читачеві буде цікаво дізнатися про пенсії військовим пенсіонерам в 2016 році, підвищаться вони і наскільки.