Мазда BT-50 (2015-2016) — фото, ціна, характеристики Mazda BT-50 новий кузов

Мазда BT 50 (2015 2016) — фото, ціна, характеристики Mazda BT 50 новий кузов

Природно до середини року кожен автомобільний завод намагається випустити свої нові моделі, які будуть радувати своїх шанувальників. Нажаль не кожна модель-це щось особливе, нове, унікальне, або хоча б індивідуальне. Більшість доробок не так значно, чого не скажеш про новий Mazda BT-50.

Тут перше, що кидається в очі, це оновлений кузов автомобіля. Ця модель вже цього літа була презентована в Таїланді, і перші шанувальники даного концерну вже встигли познайомитися з новою моделлю Mazda BT-50. Чому ж ця модель так привабила багатьох?

Перше, це фірмова радіаторна решітка, у якій чудова срібна окантовка, яка на сонці красиво переливається. Природно новий, більш обтічний бампер. Оптика кілька витягнута, що робить висвітлення більш повним, і практично вся дорога перед автомобілем освітлена.

Інтер’єр, тут є що розповісти, але головне, що є. Отже, перше, що кинулося в очі, це нова вдосконалена панель приладів. Природно новий дивно зручний кермо, який, до речі, завдяки гідравліці крутить колеса навіть у стоячому положенні крутиться дивно легко. Так само зазнали змін кнопки управління акустикою і кури контролем.

Мультимедійна система, яка має великий сенсорний екран і багато іншого. Природно шкіряний салон, що дуже зручно і красиво. До силовим агрегатам віднесемо потужний бензиновий мотор, потужність якого 2,5 літра. В іншому виконанні дизельний мотор, який має 2,2 і 3,2 літра об’єму. До речі привід на вибір. Можна взяти автомобіль м переднім приводом, а можна вибрати задній, кому як зручніше.

До речі, на автомобілі встановлена камера заднього виду, що спрощує контроль руху за автомобілем. Як бачимо автомобіль реально цікавий і вартий того, щоб їздити по нашим дорогам. Ось тільки відомо тільки те, що перші моделі все де з’являться на трасах Таїланду і Австралії, і лише через деякий час з’явиться і в Росії, але здається, що цей процес не буде затягуватися. Скільки ж буде коштувати цей автомобіль?

Відповідь на це питання поки закритий, бо його вартість поки не де не оприлюднювалася. А будувати припущення просто немає сенсу. Та й це зрозуміло, адже комплектація різна, і природно витрати не однакові. Чекаємо і побачимо.