Матч зірок КХЛ в 2016 році

Матч зірок КХЛ в 2016 році

Яким би не був спорт, він вміє відволікати нас від всіх негараздів і неприємностей. Спорт дозволяє на якийсь час забути про те, що з нами відбувається, і дати можливість дихати на повні груди. Бути зосередженим.

А тепер, коли стало відомо про те, що в 2016 році відбудеться матч зірок з хокею, і це не просто гра чемпіонату, це реально цікаве протистояння, цінність якого не порівнянна не з грошима не словами. Це особливий спортивне свято. Відбудеться цей поєдинок 23 січня, ось тільки поки не дуже зрозуміло, де він пройде. І це зрозуміло, адже право за його проведення належить далеко не кожному.

Нам відомо три країни кандидата, а саме Італія, Німеччина або Китай. Хто? Покаже час. Але поки, давайте поговоримо про традиції проведення такого поєдинку, в чому його головна особливість і цінність. Отже, достовірно відомо, що цей матч проводиться вже протягом семи років, і в новому 2016 році буде 8 поєдинок. Природно це кожен раз нова гра, і, хоча присутня певна ігрова зацікавленість, кубок, призи, слава, ім’я і так далі.

Все ж, як не крути, це більше схоже на товариський поєдинок, і саме це робить такий матч по особливому цікавим. Адже немає того грубого хокею, коли після гри хочеться піти в роздягальню суперника і вирішити все те, що не було до кінця вирішеним на полі. Тут все інакше. По-справжньому дружня атмосфера, але з іншого боку і спортивний інтерес до гри не позбавляє її інтриги, краса гри не страждає не в якому разі.

Навпаки, приємно спостерігати за красивим, справжнім хокеєм, де все вирішують не гроші, а гра. Як зазвичай змагаються дві команди, з п’яти польових гравців та воротаря, Схід і захід. Це означає, що зірки східної Росії і західної зустрічаються на полі. Природно кожен гравець змінюється і час на гру має кожен. Склад команд швидше за все буде звичайним, з тих зірок, які вже не перший рік грають у цьому чемпіонаті.

Але з іншого боку, будуть і нові представники команди, які довели, що вони реальні зірки. І звичайно ж. Нас чекає немає тільки гра, але й майстер шоу, на якому майстри з хокею та льоду покажуть нам те, про що багато хто з нас тільки мріють. Так що на кожного з нас чекає не забувається спортивний захід.