Манікюр весна 2016 фото

Манікюр весна 2016 фото

Навесні майже завжди хочеться якогось оновлення, оживлення. Це стосується і зовнішнього вигляду. Якою буде модна весна в майбутньому році, вже підказують численні модні журнали і відомості з популярних сайтів. Що ж стосується нігтів, манікюр весна-2016», фото якого ви зможете побачити в цій статті, повинен бути стриманим і дуже скромним.

Довжина нігтів з модних тенденцій майбутнього року повинна становити не більше 5 міліметрів. Звичайно, любителькам довгого карколомного манікюру це не сподобається, але знову ж, хто сказав вам, що потрібно сліпо слідувати моді? Ви – це, в першу чергу, це індивідуальність, і тільки потім – мода, тренди, журнали і всі можливі критики.

Залишайтеся особистістю, і тоді мода увіллється до вас сама. Ви можете просто робити ухил на якісь модні спрямованості та стилі. Наприклад, завжди залишається популярним і цінних природний гарний манікюр в спокійних відтінках, без екстремальних додавань чорного, синього і яскраво фіолетового. Навесні хочеться чогось нового, це факт, тому для вас новинкою може стати використання голубого кольору морської хвилі лаку, як у матовому вигляді, так і в звичайному блискучому.

Актуально буде використовувати колір молодої зелені. Проте, не по всій поверхні нігтів, а лише для додання акценту. Фон може бути білястим, а окантовка як раз зеленої, салатового або яскравою бірюзовою. Дуже популярним стає колір молодої бузку, але неяскравий, насичений, а злегка приглушений, як би в сторону рожевого.

Також навесні 2016 року буде дуже модним лак червоного кольору і всіх близьких відтінків до нього. Темні відтінки, близькі до бордового, ідеально підійдуть під вечірній туалет, а ось насичений кораловий буде стильно виглядати і вдень. Головне, знати, куди ви збираєтеся, щоб манікюр відповідав обстановці. У офіс ви навряд чи зробите сильно яскравий манікюр, навпаки, ви виберете приглушені кольори, з акцентом на природність і простоту.

Також дуже актуальними будуть золотисті кольори і шоколадного відтінку з золотом. Популярним залишиться манікюр «Місячний» і стиль омбре, коли один основний колір плавно перетікає в інший відтінок. Останній стиль з’явився у нас зовсім недавно і досить швидко завоював популярність серед найвибагливіших модниць. Такий же стиль актуальний і для волосся, коли природний відтінок непомітно переходить у більш яскравий, «підпалений», наче язички полум’я грають на волоссі.