Манікюр на Новий рік 2016 фото

Манікюр на Новий рік 2016 фото

У будь-свято кожна дівчина хоче бути красивою і стильною. Не є винятком і Новий рік 2016. ще задовго до свята, милі леді планують свій спосіб, у який входять взуття, одяг, зачіска, макіяж, аксесуари і манікюр. Загальну увагу привертають гарно доглянуті нігті і незрівнянний манікюр.

І оскільки Новий рік-це самий перший свято в році, то варто відвести йому почесне місце. Новорічні ночі наповнені магією і магічними властивостями. Кажуть, що як зустрінеш Новий рік, так його і проведеш. А ще в Новий рік збуваються різні мрії. Манікюр на свято має запам’ятатися всім, тому варто над ним добре постаратися.

Оскільки манікюр вважається лише доповненням до нарду, то перед тим як його робити, треба добре продумати свій образ. Новий рік 2016 рік вогненної Мавпи, тому і відтінки повинні бути яскраві. Наприклад, оранжевий, червоний, жовтий, золотий, коричневий, шоколадний і так далі. Це найголовніші кольору господині свята. Так що і нігтики повинні бути відповідними. Так який же манікюр краще всього?

Добре, що ми живемо в такий час, де можна знайти все, що завгодно. Серед усіх лаків є не тільки звичайні, якими фарбувалися ще наші батьки, але і новаційні. Наприклад, лак що змінює свій колір від температури, магнітний лак – який при нанесенні робить різноманітні візерунки, матовий лак, цукровий лак, лак з блискітками і так далі. Все це можна змішувати, накрашивать різні нігті і просто експериментувати.

На сьогодні дуже модний місячний манікюр, при чому він може бути різних кольорів і відтінків. Френч – ніколи не виходив з моди. При чому замість білого і рожевого зараз стали використовувати й інші відтінки – червоно-чорні, біло-зелені і так далі. Люди не припиняють дивувати. Деякі вважають за краще малювати на нігтях геометричні фігури – ромби, квадрати, асиметрії та інші. Ще можна прикрасити одним лаком чотири нігтя, а передостаннім пальця надати абсолютно інший вигляд.

Якщо тема Новий рік, то і на нігтях можна намалювати щось тематичне. Сніжинки, ялинки, Діда Мороза, подарунки і так далі. Адже якщо люди будуть дивитися на ваш новорічний манікюр, то й настрій у них буде хороше та веселе. Ви можете цим самим навіть врятувати чиєсь свято, адже не у кожного виходить, радіти на Новий рік.