Малюнки на новий рік 2016

Малюнки на новий рік 2016

Новий Рік для дитини – це особливе свято. Це час чарівництва і добра, причому не тільки для дітей, але і для дорослих. У садочках і школах проводяться різноманітні ранки, присвячені цьому прекрасному веселого свята, проводяться конкурси малюнків до Нового Року. Ось про це ми і поговоримо. Якщо перед вами стоїть проблема, що ж такого цікавого можна намалювати на Новий Рік, тоді варто знати, що малюнки на Новий Рік 2016 повинні бути дуже веселими, як і символ наступного року.

Ні для кого не секрет, що 2016-це рік Огненой Мавпи, який обіцяє бути дуже винахідливим і повним яскравих подій. Тому, мавпа на малюнку, оточена елементами новорічної тематики буде як не можна до речі на дитячому малюнку.

Ви можете допомогти дитині намалювати мавпочку в одязі снігуроньки, наприклад, що стоїть поруч з Дідом Морозом біля ялинки. А можна зобразити мавпу на березі моря, але щоб надати малюнку новорічного настрою, додайте малюнок пальму, прикрашену по-новорічному. Малюнок буде виглядати оригінально і цікаво.

Звичайно ж, жоден новорічний малюнок не обходиться без ялинки, Діда Мороза чи Снігуроньки. Багато діти люблять малювати сніговиків, снігурів і інших персонажів цього зимового свята. Звичайно ж, будь-який малюнок, виконаний дитиною самостійно, буде виглядати красиво і яскраво, особливо, якщо ви допоможете йому, направивши по кольорам, наприклад. Якщо дитина вже молодшого шкільного віку, можна зобразити на малюнку дітей, які бігають на ковзанці, катаються на лижах, санках або грають у сніжки, ліплять сніговика.

Також у Новий Рік дуже популярною тематикою є жителі лісу – зайчик, вовк, лисиця, ведмідь та інші. Такий малюнок можна також зобразити у новорічній тематиці, причому це помиє дитині розвиватися, оскільки ви зможете об’єднати звірів в хоровод, або намалювати ще що-небудь добре на малюнку, що буде говорити дитині, що добре, а що погано.

Можна представляти на малюнках не персоніфіковані предмети, наприклад, це може бути новорічний пейзаж, або гуда подарунків, новорічні ялинкові кульки і сніжинки різних форм і розмірів, шишки, ялинові гілочки і багато іншого.

Як правило, в новорічні малюнки дуже яскраві і різноколірні. Якщо ви вирішили намалювати листівки для своїх рідних і близьких, буйство фарб буде дуже піднімати настрій в будь-який день.