Макіяж на Новий рік 2016

Макіяж на Новий рік 2016

Самий головний акцент в макіяжі у новорічну ніч, це очі. Однак основний відтінок новорічного макіяжу повинен збігатися з кольором вашої сукні і поєднуватися з кольором очей. Сріблясті тони вважаються самим простим макіяжем на Новий рік 2016. тим більше що вогненної мавпі це сподобатися.

Такий колір добре підходить для холодного відтінку райдужки очей, наприклад блакитного, сірого або сіро-зеленого. З таким сяючому макіяжем буде добре поєднуватися сукню білого, блакитного, сріблястого або будь-якого іншого кольору з сріблястою обробкою. Для того щоб зробити такий макіяж треба взяти тіні сріблястого, білого і асфальтового квітів.

Чарівним кольором для Нового року може бути смарагдовий. Він добре підходить для зелених і карих очей. Макіяжу можуть надати особливу виразність і розкіш, накладні вії і обведення очей. Смарагдових відтінків дуже багато, тому не варто особливо переживати що ви не знайдете їх в магазинах.

Очі теплого відтінку добре прикрасять смарагдова підводка і золотисті тіні. Погляд можуть підкреслити стрілки з 60х і зробити його більш сексуальним. Такий макіяж можна доповнити зачіскою з 60-х, і після цього вам забезпечена в новорічну ніч роль фатальної і ефектною красуні.

Взагалі макіяж необхідно підбирати під колір очей, шкіри, вашої сукні і стилю. Тому якщо ви не розбираєтеся, то простіше сходити в салон, де вам зроблять все красиво. Не забувайте і про смокі айс. Цей варіант став дуже популярний і має багато варіацій. Тому не обов’язково робити очі чорними і сірими. Хоча до цього варіанту вже всі звикли і можна вважати його класикою. Багато дівчат хочуть саме смокі айс на всі свята. Але і різноманітність теж треба застосовувати. Намагайтеся не бути нудною.

Вогняна Мавпа любить усе яскраве, тому губи можна нафарбує червоною або червоною помадою. Звичайні безбарвні блиски не підійдуть для Нового 2016 року. вам варто не забувати про рум’яна, які зроблять ваші щічки рожевими і прекрасними. Як добре, що ми не живемо в той час, коли натирали щоки буряком і вважали це писком моди.

Часи змінюються, і деякі наші тенденції теж можуть бути смішними, через років п’ятдесят. Але сьогодні мода продовжує нас дивувати і впроваджувати щось неповторне і екстравагантне. Навіть маленькі дівчатка можуть зробити собі не дуже яскравий, але милий макіяж. Адже є в магазинах дитяча косметика спеціально для юних принцес.