Магнітні бурі в січні 2016 року розклад

Буває таке, що ні з того ні з сього починає ломити тіло, боліти голова. В основному всі незрозумілі причини нездужання списують на магнітні бурі. Що ж це таке?

Що це таке?

Магнітна буря викликається в результаті спалаху що відбуваються на Сонце, а Земля, таким чином, на них реагує. Коли відбувається спалах на Сонці, то в цей час в атмосферу викидається велика кількість заряджених частинок, що через певний час долітають до Землі. Але магнітна оболонка Землі захищає все живе від цього згубного впливу. А безпосередньо магнітна буря виникає в результаті зіткнення заряджених частинок з електромагнітним полем Землі, що викликає в ньому деякі зміни.

Магнітні бурі в січні 2016 року розклад

Вчення вже змогли довести, що такі зміни суттєво впливають на здоров’я людини. Ще було зафіксовано набагато більше серцевий нападів, а також більше смертей від захворювань серцевої системи, а ще гострі напади психічних захворювань.

Тому найчастіше страждають люди, які мають будь-які захворювання. Але і для здорових людей це також представляє небезпеку, і вони також відчувають себе не зовсім добре. Так як в такі дні може знижуватися чутливість, сприйняття видимих знаків, а також знижується реакція людини, тому в дні магнітних бур відбувається велика кількість різних аварій.

Вплив на людину.

Кожна людина – це індивідуальність, тому кожен організм реагує по-різному на таке явище природи. Одні можуть за кілька днів відчувати наступ бурі, другі безпосередньо в день її виникнення, а ще деякі можуть відчувати вплив бурі вже після того, як вона закінчилася. Але з часом деякі люди звикають до такого згубного впливу, і можуть на них зовсім не реагувати.

Найбільш поширені симптоми погіршення здоров’я – запаморочення, головний біль, перепади артеріального тиску, безсоння, апатія до всього, болі в різних частинах тіла. Щоб можна було запобігти негативний вплив магнітних бур на людину, слід розібратися, що ж відбувається в організмі.

Магнітні бурі в січні 2016 року розклад

Такий вплив діє на організм як стрес – він викликає виникнення гормон, а саме адреналін і норадреналін. У свою чергу вони значно підвищують кров’яний тиск, а через це може виникнути крововилив у мозок. А головний біль і запаморочення відбувається тому, що кров згущується, а це викликає кисневе голодування.

Що робити під час магнітної бурі?

Звичайно, здоровим людям набагато простіше переносити таке явище, як магнітна буря, але потрібно остерігатися. Тим, хто має різні серцеві захворювання, потрібно мати з собою необхідні ліки, які варто приймати негайно після перших позивів нездужання. Також в цей період варто повністю відмовитися від вживання алкогольних напоїв і надмірна фізична навантаження.

Магнітні бурі в січні 2016 року розклад
Щоб не нашкодити собі відмовтеся від жирної їжі, а варто приділити увагу товарів рослинного походження.

Для усунення роздратування, безсоння потрібно мати під рукою заспокійливі засоби – їх без проблем можна придбати в аптеці.

Розклад.

В які дні чекати магнітні бурі у січні 2016 року? розклад складено ще не повністю, але можна сказати, що 3 і 5 січня будуть сильні бурі, а інші дні місяця будуть спокійними. Можлива невелика буря – 10 і 12 числа.
Метеочутливим людям варто приділити особливу увагу своєму здоров’ю і стежити за своїм самопочуттям, а при виникненні будь-яких симптомів відразу вживати заходів.


Резюме:
Сильні магнітні бурі очікуються 3 і 5 січня 2016 року.
При магнітних бурях відмовтеся від фізичних навантажень, алкоголю і жирної їжі.
Розклад магнітних бур на лютий 2016 року.

  • Магнітні бурі в січні 2016 року розкладПривітання з різдвом христовим в 2016 році
  • Магнітні бурі в січні 2016 року розкладПіст перед великоднем 2016
  • Розкажіть про нас друзям: