Магнітні бурі у жовтні 2016 року. Розклад сприятливий, сильного впливу не очікується

Вплив магнітних бур залежить від стану здоров’я людини. Найбільш схильні до впливу літні люди, вагітні, діти і ті, у кого проблеми зі здоров’ям. Що ж таке магнітна буря?

Що таке магнітна буря?

На Сонці відбувається корональний викид, який створює потік частинок іона, так званий «сонячний вітер». До його складу входять: протони, електрони і альфа-частинки — ядра гелію. Далі, «сонячний вітер» рухається до Землі, долітаючи від Сонця за кілька діб. Зіткнення потоку і магнітного поля Землі, притискається до планеті, і в той час намагається вирівняти стиснення. Відбувається вібрація магнітної оболонки — це і є магнітна буря.

Після удару об захисну оболонку, деякі заряджені частини нейтралізуються, якісь — переміщаються, а решта потрапляють на Землю. Тим самим, впливають на системи: електронні, автоматичні та інші.

Магнітні бурі у жовтні 2016 року. Розклад сприятливий, сильного впливу не очікується

Заряджені частинки впливають на самопочуття людини, змінюють провідність клітин, на стінках судин «прилипає» холестерин, кров стає в’язкою, клітини не отримують достатньо кисню і відбувається порушення серцево — судинної системи.

Частота сонячних викидів — раз на 10 років. Останні піки сонячної активності спостерігалися в жовтні 1960 і 1983 років, їх оцінили в 200 і 160 одиниць за шкалою Вольфа. Коли Сонце перебувати в максимальній активності, збільшується зростання виробництва, зростає ділова активність, але при цьому зростає відсоток людей, схильних до захворювань серця, онкології, щитовидної залози, психічні розлади. Під час спаду активності, навпаки, йдуть хвороби, підвищується народжуваність, але притупляється інтелект, знижується працездатність. Діти, народжені в момент максимальної активності Сонця, практично не схильні до впливу магнітних бур.

Як полегшити свій стан?

Захиститися від магнітної бурі не можливо, лише полегшити стан — приймаючи в період бурі: водні процедури (контрастний душ, басейн або сауна); настоянки (м’ята, валеріана); роблячи точковий масаж(на руці, натискаючи на точку між великим і вказівним пальцями); Варто утриматися від енергетичних напоїв(кава, алкоголь) і не вживати цибулю, часник, перець і копченості( важка їжа в момент магнітних бур).

Магнітні бурі у жовтні 2016 року. Розклад сприятливий, сильного впливу не очікується

Самим створене магнітне поле благотворно впливає на людину. Допомагає зняти біль, покращує кровообіг, позбавляє від бронхіту та запалення.

Метеозалежним людям у дні магнітних бур не варто хвилюватися, не вживати важку їжу. У ці дні, краще зробити вихідний.

Довгостроковий прогноз не дасть чітких і точних відомостей.

Розклад магнітних бур на жовтень 2016 року.

Ймовірність магнітних бур — 1%

Швидкість сонячного вітру — 347,8 км/сек.

Щільність — 2,0 протона/см. куб

Число сонячних плям — хромосферные флоккулы без плям.

З 2 жовтня по 28 жовтня 2016 року збурення магнітосфери та магнітні бурі не очікуються.

1 жовтня — слабкі збурення магнітосфери;

29 жовтня — слабкі збурення магнітосфери;

30 жовтня — слабкі збурення магнітосфери.

Згідно з прогнозом жовтень буде спокійним, ні якихось сильних спалахів не спостерігається.


Резюме:
У жовтні ймовірність сильних магнітних бур мізерно мала.
При виникненні неприємних відчуттів прийміть розслаблюючу ванну, випийте чай з додаванням трав.
Розклад магнітних бур на листопад 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: