Магнітні бурі у серпні 2016 року. Розклад високої активності Сонця в цьому місяці

Люди, які відносять себе до серйозних, не звертають уваги на забобони, магічні дії, змови, привороти і іншу окультну атрибутику. Вони помилково вважають, що до них можна віднести і вплив магнітних бур, які періодично відбуваються на Землі під впливом дії нашого світила Сонця. Інші вважають, що магнітні бурі жодним чином не впливають на стан їх організму і, більш того, в такі дні вони відчувають себе чудово. Можливо і так, але більшість з них забувають елементарні курси фізики, які проходили у шкільній програмі. Там говориться, що нас оточує матерія. З неї ж і людина. Сонце теж частина матерії. Тому є факт впливу.

В які дні нас очікують магнітні бурі?

Для людей, які сумніваються у цих висновках, можемо запропонувати проведення експерименту. Суть експерименту проста. Треба порівняти свій стан з днями, коли магнітні бурі проносяться по землі і днями, коли є відносне затишшя. Щоб полегшити проведення експерименту пропонуємо прогноз магнітних бур на серпень 2016 року.

Магнітні бурі у серпні 2016 року. Розклад високої активності Сонця в цьому місяці

Згідно «сценарієм» магнітних збурень невеликі магнітні коливання можуть відбутися в період з 2 по 3 серпня. Дане обурення відноситься до категорії магнитосферных збуджень Землі і великого «шкоди» для здоров’я людей не принесе. Тому в ці дні люди з гіпертонією і серцевими захворюваннями можуть відчути лише малий і нетривалий перепад настрою, пов’язаний з тиском. Такі ж обурення будуть спостерігатися 13 і 24 серпня.

10 серпня можливе досягнення хмари протонів і електронів з Сонця. Астрономи відзначають, що за два дні до цього на Сонці, з імовірністю 65%, можлива черговий спалах. Сила цього обурення, яке позначиться на Землі, оцінюється як буря середньої категорії. В цей день людям з проблемами вегето-судинною дистонією необхідно утриматися від будь-яких видів фізичного навантаження. З імовірністю 35% магнітна буря середньої категорії очікується також 29 серпня.

Висока активність Сонця відбуватиметься в період з 16 по 20 серпня. В ці дні температура повітря прогріється до +30, а місцями до +35 градусів. Ця активність може закінчитися викидом сонячного вітру у бік Землі. Тому 21 і 22 серпня можливі не тільки проблеми зі здоров’ям людини. Сонячна інтерференція може тимчасово вплинути на якість радіосигналів. Швидше за все, протягом проходження сонячного вітру, магнітні збурення Землі вплинуть на роботу стільникового і супутникового зв’язку, телевізійної трансляції. Як відзначають вчені, у період сильної магнітної бурі у людей з високою метеорологічної чутливістю можуть виникати головний біль і ниючі болі в суглобах, перепади артеріального тиску, мігрені, тахікардія.

Магнітні бурі у серпні 2016 року. Розклад високої активності Сонця в цьому місяці

Якщо в цей період не дотримуватися спокійного режиму, то це може привести до інсультів, інфарктів та інших проблем. Не уникнути змін в самопочутті і здоровим людям. Вони можуть відчути тимчасовий занепад сил, слабкість або сонливість, а ті, хто страждає безсонням, погано проведуть ніч і не зможуть відновити свої сили до нового робочого дня. Необхідно бути обережними і особам з психологічними захворюваннями. Фахівці стверджують, що при сильної магнітної бурі підвищується ризик скоєння суїцидів.

Чим собі допомогти?

Уникнути великих проблем з фізичним і психологічним здоров’ям у ці дні допоможуть декілька порад.

Магнітні бурі у серпні 2016 року. Розклад високої активності Сонця в цьому місяці

 • Не створювати ситуації психологічного стресу, намагатися уникати конфліктів і глибоких переживань.
 • Не переїдати та вживати легку їжу.
 • Виключити каву та продукти з високим вмістом кофеїну.
 • Категорично виключити вживання алкоголю і сильно діючих препаратів (до цього числа належать і медичні препарати).
 • Бути гранично обережними за кермом, так як в ці дні увага може значно знизитися.
 • Утриматися від перельотів на літаках і поїздок в електропоїздах.
 • Пити більше води, приймати контрастний душ, розслаблюючу ванну.
 • Буде непогано пити заспокійливі трав’яні чаї.
 • Хворим особам при собі тримати ліки, а людям з високою збудливістю і страждаючих безсонням – заспокійливі препарати.
 • Дотримуйтесь вище перераховані поради і будьте здорові!


  Резюме:
  з 16 по 20 серпня Сонце буде найбільш активним.
  Людям з хронічними захворюваннями в дні магнітних бур слід завжди при собі мати лікарські препарати.
  Розклад магнітних бур на вересень 2016 року.

  Розкажіть про нас друзям: