Магнітні бурі у лютому 2016 року. Розклад показує, що нас чекає не менш 5 магнітних бур у цьому місяці

Земне поле планети є невидимим, але без нього ми з вами просто не вижили б. Це поле людина не бачить, але воно сильно впливає на його поведінку, життєвий тонус і на багато інші функції. Здоров’я людини залежить безпосередньо від таких полів, зміна яких може стати причиною ряду захворювань. Саме при таких бурях число загострень у хворих збільшується у два рази і більше. Навіть цілком здорова нормальна людина при магнітної бурі буде почувати себе гірше, при цьому можливі ще стресові ситуації в житті.

Коли очікуються магнітні бурі?

Загальний календар магнітних бур включає раціональний професійний прогноз сильної сонячної активності на період з 2 до 29 лютого 2016 року. Як припускають науковці, в цьому місяці сильних ураганів і штормів магнітного поля не буде, проте метеочутливим і болючим людям потрібно бути напоготові, оскільки певні зміни поля будуть точно. Лютий, як було встановлено фахівцями, не буде відрізнятися сильними магнітними бурями. Бурі та шторми це складне природне явище і точно вказати їх термін більше ніж на один місяць вперед буде важко. Лютий 2016 року не буде сильно відрізнятися від інших років, зокрема, у 2013 році було 9 бур, у 2014 у лютому лише 5, а в 2015 було знову 9 бур. Тобто вчені припускають 5-9 сильних змін поля в цьому місяці року, в будь-якому випадку, їх буде не менше ніж 3-4 це точно, передбачається, що це будуть 5, 7, 10 і 15 числа.

Магнітні бурі у лютому 2016 року. Розклад показує, що нас чекає не менш 5 магнітних бур у цьому місяці

Точно передбачити дні магнітних бур важко, так як бурі з’являються тільки при досягненні Землі сонячної плазми викинутої зіркою. А от коли буде така активність знову, вчені на великі терміни передбачити не зможуть, це вже точно. Великих і дуже сильних спалахів на сонці в лютому не буде точно, однак малі зміни магнітного поля будуть мати місце в лютому 2016 року не один раз. Вчені припускають досить часті невеликі спалахи на Сонці, тобто бурі будуть з’являтися трохи частіше, хоча і залишаться досить слабкими, те ж саме стосується прогнозів погоди, яка буде змінюватися в 2016 році також трохи частіше, ніж раніше.

Що таке магнітна буря?

Що таке магнітна буря знає кожен, причина бурі полягає в корональних великих викидах на зірці. Цей викид створить величезний дивовижний потік заряджених частинок. Це і є сонячний сильний вітер, який дме зі швидкістю близько 1200 км/с і більше. Цей вітер має колосальну величезну потужність, після спалаху на Сонці такий вітер через 2-4 доби дійде до планети Земля. Далі, цей потік буде стикатися з захисним магнітним полем Землі і з-за цього притисне його в місці самого контакту. Потім, при вирівнюванні поля виникає вібрація, яка іменується сьогодні магнітною бурею.

Людина і магнітна буря.

Здоров’я людини буде сильно залежати від цих магнітних бур по зазначеним в календарі дат. Тут під загрозою буде здоров’я людей, які страждають різними серцевими хворобами. Ці бурі з’являються з-за сонячного вітру, при цьому стан людей з різними патологіями буде погіршуватися. Зазначені дні будуть пересторогою, тобто людям потрібно в цей час бути обережними, бажано не займатися складною роботою або ж взагалі не виходити на вулицю. Саме в ці дні найчастіше бувають головні болі і безсоння, а також жахливі мігрені і зниження тонусу.

Магнітні бурі у лютому 2016 року. Розклад показує, що нас чекає не менш 5 магнітних бур у цьому місяці

Як полегшити свої страждання?

Якщо виникають сильні магнітні бурі, то лікарі всім рекомендують пити людям спеціальні настоянки з трав. Якщо потрібно знизити тиск, то краще пити настоянки з м’яти і звичайного валеріана, а якщо треба підвищити, то настоянку женьшеню. Також у період бур краще запастися такими препаратами, як авеол і пантакрин, алфагин і авиоплан.

Магнітні бурі у лютому 2016 року. Розклад показує, що нас чекає не менш 5 магнітних бур у цьому місяці

Бажано приймати під час бур контрастний душ, теплі ванни з різними різними ефірними маслами і плавати частіше в басейнах. Також у дні бур краще не пити каву і чай, слід відмовитися від алкоголю, копченої та гострої їжі.


Резюме:
5, 7, 10 і 15 лютого 2016 року очікуються сильні магнітні бурі.
У дні магнітних бур полегшите свій стан, прийнявши ванну з ароматичними маслами.
Розклад магнітних бур на березень 2016 року.

Розкажіть про нас друзям: