Магнітні бурі у липні серпня 2016 року

Магнітне поле Землі захищає все живе на планеті від руйнівної дії сонячної радіації. Поле являє собою порожнину, що складається з плазматичної рідини, розщепленої на мікроскопічні краплі в потоці вітру. Наукова назва – магнітосфера. Такі бурі роблять негативний вплив на працездатність техніки на орбітальних станціях, а також на поведінку і самопочуття людей. Населення планети страждає хронічними захворюваннями, входить в групу ризику і може більше інших страждати від дії геомагнітної активності Сонця. Щоб підготувати себе до негативного впливу світила люди стежать за його активністю, їм на допомогу магнітні бурі у липні і серпні 2016 року розклад.

Виникнення магнітних бур

Коли Сонце перебуває в стані спокою, магнітне поле характеризується як стабільний. Змінює інтенсивність викиду радіації в атмосфері Землі спалах на Сонці.

Тривалість магнітних бур не обмежена часом. Вони можуть порушувати спокій чутливих натур кілька діб або закінчитися через 2-3 години. Бурі не локалізуються на конкретній території Землі, а охоплюють її повністю. Цикл сонячної активності становить 27 днів, його тривалість пов’язана з обертанням нашої планети навколо своєї осі.

Магнітні бурі у липні серпня 2016 року

Магнітні бурі у липні 2016 року

Незважаючи на високу температуру повітря, другий літній місяць є середнім за сонячної активності. Тим не менше, в порівнянні зі зниженою активністю магнітних бур у попередньому місяці – червні, обурення у липні будуть підвищеними.

Негативні дні:

7 – обурення середньої сили. Захворювання в гострих і хронічних формах можуть нагадувати про себе протягом світлового дня. Очікується зміна частоти артеріального тиску.

15 – сильне магнітне вплив. Погіршення самопочуття відчують люди з захворюваннями серця. У такі періоди лікарі не рекомендують залишати будинок без відповідних медикаментів. В цей день особи без симптомів метеозалежності зможуть відзначити нехарактерні зміни у своєму настрої.

29 – магнітна буря середнього характеру. Астрологи рекомендують не планувати на цей день сильних фізичних навантажень, в управлінні складними механізмами проявляти обережність.

Магнітні бурі у серпні 2016 року

Останній місяць спекотного літа обіцяє бути багатим на прояв магнитосферных збурень. Протягом місяця тривалі по тривалості (2-3 дні) магнітні бурі будуть характеризуватися збуреннями слабкої та середньої інтенсивності. Тим не менше, цього буде достатньо, щоб завдати деякий шкоди здоров’ю метеозависимого людини.

Магнітні бурі у липні серпня 2016 року
2-3 серпня – магнітні збурення слабкого характеру. Люди із залежністю від магнітних бур можуть виявити у себе порушення в роботі деяких органів, наприклад, загострення головні болі можуть спровокувати безсоння.

16-17 – сильна магнітна буря. Сердечники і гіпертоніки повинні запастися відповідними лікарськими препаратами, щоб негативний вплив сонячних спалахів не застав їх зненацька. У окремих осіб можуть загостритися хронічні захворювання, при сильному нездужанні краще провести цей день вдома, не планувати тривалих поїздок або відповідальних заходів.

18,19,20 – магнітні збурення середньої інтенсивності. Фахівці рекомендують присвятити ці дні відпочинку і перебувати в моральному спокою. Фізичні роботи на ці три дні слід обмежити по максимуму. Сердечники можуть скаржитися на зміну серцевого ритму і скачки тиску. В окремих випадках розвиваються сильні головні болі.

Останні дослідження вчених медиків виявили, що негативним проявам кожної магнітної бурі схильні близько 75% населення Землі. При цьому, була відзначена поступова адаптація організму людини до спалахів на Сонці – реакція на бурю була істотно знижена або відсутня зовсім.

У будь-якому випадку, фахівці рекомендують відстежувати періоди сонячної нестабільності і обмежувати себе розумову і фізичну активність в ці періоди часу. Краще відмовитися від важливих зустрічей і укладення угод на великі суми грошей.

Читайте також:

» Місяць у червні, липні і серпні 2016 року

» Магнітні бурі у травні і червні 2016 року

» Нова планета в Сонячній системі 2016