Магнітні бурі у червні 2016 року не пройдуть жителів нашої планети стороною

Природа магнітних бур ще не до кінця вивчена, але якщо коротко – то це зміни в магнітному полі нашої планети, викликані спалахами сонячної енергії.

Вплив на людину

Взагалі сонце завжди активно, і воно постійно викидає велику кількість енергії хвиль. Різні випромінювання проносяться в безмежному космосі, не торкаючись блакитної планети. Але деякі хвилі цієї сонячної енергії настільки сильні, що досягають все ж Землі. Під впливом цієї сонячної хвилі, магнітне поле планети здригається і деформується.

Магнітні бурі у червні 2016 року не пройдуть жителів нашої планети стороною

Це явище, таке просте при поясненні, і є магнітною бурею. Не завжди людина розуміє, про що він говорить, коли йдеться про магнітні бурі. Голова болить – все сонце винне. Хоча найчастіше саме так і впливає на людський організм магнітна буря.

Більше всіх страждають від «сонячних» хвиль ті, люди, які більш уразливі до перепадів тиску. Тобто вагітні, діти, літні, й інші зі слабкою системою кровообігу. При змінах магнітного поля планети, у людини згущується кров, що призводить до уповільнення кровообігу, і сильним головним болем, різких перепадів тиску.

Магнітні бурі у червні 2016 року не пройдуть жителів нашої планети стороною

Найбільше піддаються впливу сонячних бур ті, хто знаходиться під землею, в метро. При русі поїздів утворюється наднизькі магнітні поля, а в сукупністю з зовнішніми, сонячними вони викликають проблеми з серцем.

Також пасажири літаків, які перебувають під час магнітних бур у небі, абсолютно не захищені від спалахів нашого денного світила. Саме в дні магнітних бур сталося найбільша кількість авіакатастроф за всю історію польотів.

Ще одне місце, де люди найбільш схильні до впливу сонячних спалахів – жителі Півночі. Все, народи і країни, які проживають на північ шістдесятої паралелі, найбільше відчувають на собі магнітні бурі.

Магнітні бурі у червні 2016, розклад на які можна побачити в газетах і на метеорологічних сайтах, вважається практично найбільшими в році. З певних причин саме в цьому місяці з’являються великі хвилі енергії. Але потрібно розуміти, що розклад на півроку, три місяці – не має підстав. При утворенні хвилі енергії, з’являється плазмова хмара, летить у бік Землі. І від початку розвитку хвилі до потрапляння її на Землю, проходить не більше двох тижнів. А передбачити, коли на поверхні гарячої зірки з’явитися хвиля енергії, здатна долетіти до блакитної планети, практично неможливо.

Способи захисту від негативного впливу

Але від впливу бур не можна, скільки захиститься, скільки полегшити так, сказати своє стан.

У першу чергу потрібно прибрати з раціону все, що хоч в якійсь мірі підвищує тиск і збуджує нервову систему. Це і чай, чорний та особливо зелений, і кави. Хоча деякі лікарі дозволяють пити несолодкий і неміцний чорний чай, але от зелений підвищує тиск ще більше ніж навіть кави. Алкоголь теж входить в список несприятливих продуктів. Виключені роботи на дачі, по ремонту житла або інших фізичних навантажень.

Магнітні бурі у червні 2016 року не пройдуть жителів нашої планети стороною

При згущенні крові, збільшується відсоток вмісту холестерину в ній. Так що не слід захоплюватися калорійною їжею. Оптимальними продуктами при сильному впливі магнітних бур вважаються каші, практично всі. Свіжі овочі, фрукти і житній хліб. Також риба, особливо відварна, не посилить стан. Будь-які гострі, смажені, жирні продукти дадуть навантаження на серце, що призведе до неприємних наслідків.

Магнітні бурі у червні 2016 року не пройдуть жителів нашої планети стороною

Ще одне – це компреси. За порадою лікарів, слід запастися евкаліптовим маслом і робити компреси в дні магнітних бур. Велика кількість трав’яних чаїв, компотів і просто води, допоможе тримати консистенцію крові в нормі.

Загалом, у дні магнітних бур, слід тримати себе в нормі і зайнятися створенням здорового способу життя. Тільки без спорту.

Магнітні бурі у червні 2016 не зможуть застати зненацька людини стежить за своїм здоров’ям. Адже тільки здоровий спосіб життя, відмова від шкідливих звичок, начебто тютюнопаління та алкогольної залежності, зробить організм настільки сильним, що ніякі магнітні бурі не зможуть пробити його.

Важливим аспектом у боротьбі за гарне самопочуття під час магнітних бур, стане гарний настрій. Саме світле внутрішній стан, і врівноважена нервова система допоможуть пережити цей складний для усіх період спокійно, не напружуючись і ні з ким не сварячись. Всім відомо, що під час сварок, особливо з коханими і близькими нам людьми, прискорене биття серця, підвищується артеріальний тиск.

Так що навіть у вагітних жінок і літніх людей є можливість пережити цей складний період спокійно. Важливо багато відпочивати і не різко вставати з ліжка, так як це може викликати непритомність.


Резюме:
Магнітні бурі впливають на людей з хронічними захворюваннями, літніх, дітей та вагітних.
У дні активного Сонця більше відпочивайте, правильно правильно і уникайте фізичних навантажень.
Трав’яні чаї і чиста вода допоможуть тримати консистенцію крові в нормі.

Розкажіть про нас друзям: