Любовний гороскоп Водолій 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Любовний гороскоп Водолій 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Щоб представники цього знака в 2016 році знайшли свою половинку, їм треба бути активними і не соромитися і не лінуватися. У 2016 році дуже важливо проявляти ініціативу в знайомствах, тому що це сприятливий період для того, щоб зав’язати дружні стосунки, але ще й особисті.

Водоліям зірки рекомендують вести активне життя, більше подорожувати як заради відпочинку, так і по роботі. У Водоліїв саме в цьому році є шанс, що вони зустрінуть близької людини саме в чужій країні. А ось шанси збільшуються вдвічі, якщо у подорож відправитися влітку.

Але тільки для того, щоб отримати бажане, потрібно потрудитися. Можуть виникнути перешкоди у виді неприйняття і нерозуміння родичами можливого кандидата з тієї чи іншої сторони. До своїм суперникам треба придивитися, не виключено, що за своє щастя Йому доведеться боротися. У подальшій долі людей цього знака, друга половина року буде вирішальною. Може йому доведеться переїхати в іншу країну або піти наперекір своїм близьким.

Поряд з різних проблем зіткнутися і сімейні пари. Особливо ризикують ті пари, які проживають окремо з різних причин. Якщо ви знаходитесь далеко від свого партнера, то найголовніше це підтримувати емоційний зв’язок, спілкуватися якомога частіше і розповідати про минулий день. І ні в якому разі не піддаватися спокусам, які можуть запросто зруйнувати навіть найміцніші стосунки.

Водоліям зірки радять частіше дивувати своїх партнерів, оскільки цей знак зодіаку вважається творчими особистостями. Можна робити подарунки за різними дрібницями і партнеру буде це приємно. Тільки завдяки фантазії і старанням можна підігрівати інтерес один до одного, і при цьому залишатися бажаними і коханими.

Взагалі 2016 рік для цього знака зодіаку почнеться з суєти щодо свого фінансового становища. Адже Водоліям шалено хочеться максимально забезпечити себе і своїх близьких теж. Так що всю зиму, Водолії будуть шукати вигідні зв’язки і втирався в довіру до впливовим людям.

Але оскільки Водолії не люблять копітко працювати, то й особливої прибутку в цей період можна не чекати. А ось осінь 2016 року може виявитися небезпечним періодом для Водоліїв. Є велика ймовірність в цей час отримати травму чи відбудеться нервовий зрив. Так що восени краще повноцінно відпочити на курорті з коханою людиною.