Любовний гороскоп Телець 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Любовний гороскоп Телець 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Що стосується Тельця, то для нього цей рік буде непростим і динамічним. З партнером в його відносинах буде все – і романтика, і сварки, і нові враження. Любовний гороскоп говорить, що саме в 2016 році Телець зможе закласти у відносини ту базу, на якій він буде вибудовувати всі свої любовні відносини.

Самотні Тельці можуть опинитися в складній ситуації, які покладають дуже великі надії на нове знайомство, яке нещодавно з ними сталося. Але якщо в 2016 році постаратися, то є всі шанси на те, щоб влаштувати своє особисте життя і зміцнити відносини, які вже є.

У першій половині 2016 року Тельців буде радувати знайомства з дуже цікавими людьми, які потім переростуть в обпалюючий пристрасний роман. З радістю Телець віддасться цьому почуттю і буде виконувати найменші примхи свого партнера. Але при цьому він не буде бачити, що той має до нього почуття зовсім іншого характеру.

І мова якраз йде про банальну і меркантильної зацікавленості. Так що партнер Тільця може використовувати відверто його закоханість в особистих цілях. Для цього він буде виманювати дорогі подарунки, вимагати возити його по дорогим закордонним курортам і так далі.

В цілому 2016 рік заграє для Тельця яскравими фарбами і буде кружляти, і дурманить голову, вириваючи з реальності. Самий яскравий період буде тривати з січня і до самого літа. В цьому році буде ідеальний час для того, щоб Тельці знайшли свою другу половинку і змогли знайти справжню любов. Люди цього знаку зустрінуть людину, яка може подарувати їм свою любов і вірність. Він буде вірним другом і супутником. В середині зірки просять бути більш обережними, тому що це може бути ризик стати поживою для ошуканців.

Коли насупить весна, у серці Тільця розчиниться зимовий холод. В душі буде прокидатися любов від зимової сплячки. Не варто приховувати свої почуття і ховати всередині. Якщо у вас є сім’я, то літо доведе ще раз правильність свого вибору. Ви зможете перейти на більш високий рівень гармонійних відносин. Самотні Тельці будуть продовжувати низку любовних пригод.

Початок осені і кінець літа для цього знака зодіаку миє бути зумовлено певним приємною подією, яка змінить сімейний стан, буде поповнення в родині. А ось кінець року буде помірним і з прохолодними відносинами з партнером. Особливо це може бути характерно для тих Телят, які народилися в кінці квітня.