Любовний гороскоп Стрілець 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Любовний гороскоп Стрілець 2016 рік — жінка і чоловік в любові

Стрільців рік Мавпи наштовхне на роздуми, які будуть стосуватися любовних відносин. Ця тема особливо актуальною ця тема буде одиноких осіб, які з різних причин тривалий час не могли побудувати відносини. У всіх проблемах, майже, винен тільки сам Стрілець.

Так що якщо ви одинак, то вам треба подумати, що ж заважає вам знайти відповідну половинку. Можливо, поради знайомих і близьких допоможуть розібратися в цій ситуації. Багато людей цього знаку зодіаку, ідеалізують свого партнера, вважають, що у того, є супер якості.

З моря погоди не обов’язково чекати, адже треба придивитися до своїм друзям і знайомим, можливо щастя ходить десь поруч. Але в силу різних обставин Стрілець, не може звернути на це свою увагу.

Одружені або заміжні Стрільці будуть переживати непростий період у відносинах. Хтось на початку року захоче перетягнути на себе ковдру, таким чином, за рахунок чоловіка або дружини самоствердитися. Якщо так, то Стрілець може допустити грубу помилку, бо сильно образить свого партнера.

Люди, які належать до даного знаку, мають більш лояльно ставиться до своїм другим половинкам, даючи їм свободу і вислуховувати їх. Дуже важливо, щоб хоч іноді, Стрілець поступався першістю, щоб партнер зміг проявити ініціативу і самостійність. А якщо Стрільці будуть наполягати і упиратися, що в такій парі не буде поваги, а пізніше зникне і сама любов.

Парам, в яких один з партнерів є Стрільцем, зірки радять зайнятися спільною справою або цікавим захопленням, за допомогою якого і той і інший чоловік відкрився б з нової сторони. Якщо взяти спільний ремонт у квартирі, то це буде скоріше випробування на міцність, а от якщо ви відкриєте спільний бізнес, то тоді це буде перевірка на довіру і надію. Якщо протягом 2016 року партнери будуть зайняті різними справами і не зможуть довго бачити одне одного або ж просто не буде вистачати часу, то Стрілець може не витримати і перший захоче розірвати відносини.

Взагалі 2016 рік для Стрільця буде не простим. Вони зіткнутися з безліччю проблем в особистому житті. З початку року буде наростати напруженість проблем з новою силою. Але якщо Стрільці будуть чесними, то їх відносини будуть стабільними. На відносини може вплинути ще і мінливість. Так що в 2016 році ви повинні прийняти рішення і вирішити, чого ви хочете в цьому житті. Так само варто задуматися – яке місце у вашій душі займає кохана людина.

Романтичний настрій може накрити Стрільців в 2016 році восени. Так що гороскоп радить проводити більше часу з рідними. Для деяких це може бути переломний момент, і тоді взаємини, нарешті, можуть покращитися. Сімейні проблеми треба вирішувати разом і прислухатися до думки один одного.